Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #401314

Gyvybės draudimo konsultantas Vilniuje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Aktyvi naujų klientų paieška (darbas su fiziniais ir juridiniais asmenimis);
Klientų poreikių analizė;
Klientų konsultavimas ir pagalba, pasirenkant jų poreikius atitinkančius gyvybės draudimo sprendimus.

Reikalavimai

Nepriekaištinga reputacija;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Iniciatyvumas, pozityvumas, atkaklumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Patirtis draudimo ar aktyvių pardavimų srityje (privalumas).

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą;
Profesionalius mokymus;
Lankstų darbo grafiką - galimybę dirbti visą dieną arba derinti su kitu darbu;
Karjeros galimybes (galėsite kurti grupę ir tapti jos vadovu).

Darbo skelbimo numeris
#401314

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. balandžio 8 d.
Įvestas:
2020 m. kovo 24 d.

Gyvybės draudimo bendrovė "BONUM PUBLICUM", kurios 100 % akcijų priklauso AB "Šiaulių bankas" - nuo 2000-ųjų metų sėkmingai gyvybės draudimo rinkoje dirbanti kompanija. Turime platų aptarnavimo tinklą Lietuvoje - klientams padedame pasirinkti tinkamus gyvybės draudimo sprendimus šeimos finansiniam saugumui užtikrinti.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!