2022-07-29 11:26:48

Ieškome marketingo vadybininko (-ės)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Kokios užduotys tavęs laukia:
• Komunikacijos strategijos Facebook/Instagram tinkluose organizavimas ir
įgyvendinimas;
• Įmonės internetinių puslapių priežiūra;
• Parduotuovių vidinės komunikacijos koordinavimas;
• Kiti rinkodaros projektai.

Reikalavimai

Puiku jeigu tu:
• Nuolat domiesi internetinėmis (Social Media) naujovėmis;
• Tau nesvetima mada;
• Mėgsti fotografuoti;
• Naudoji garfinio dizaino/nuotraukų retušavimo programas tokias kaip
CorelDraw, Photoshop;
• Greitai susirandi reikiamą informaciją;
• Sugebi dirbti savarankiškai bei komandoje;
• Turi vairuotojo pažymėjimą bei nuosavą automobilį;
• Anglų kalbos žinios privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
• Įdomų, kūrybinį darbą;
• Naujus iššūkius, kūrybines užduotis, tobulėjimo galimybes.

Jeigu nuolat domiesi mada, seki kas vyksta socialinėje erdvėje ir tai yra tavo gyvenimo būdas - mes ieškome būtent tavęs.
Laukiame tavo CV su nuorodomis į savo Facebook, bei Instagram profilį.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.