Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

ILSANTA, UAB

Saltoniškių g. 29, Vilnius
http://www.ilsanta.lt

Įmonės aprašymas

„Ilsanta“ - tarptautinė įmonė, tiekianti ir parduodanti įvairias medicinos priemones bei įrangą ligoninėms bei sveikatos priežiūros centrams. Įmonė įkurta 1993 metais ir turi atstovybes Vilniuje, Rygoje ir Taline.

„Ilsanta“ produktų sąrašą sudaro didžiausių tarptautinių prekių ženklų gaminiai. Specializuodamasi pagrindinių medicininių priemonių aprūpinimu ligoninėms, „Ilsanta“ gali pasiūlyti platų vienkartinių reikmenų, įrangos operacinėms ar reanimacinėms palatoms asortimentą. Įmonė taip pat tiekia technologiškai pažangius produktus ir mechanizmus, skirtus intervencinei kardiologijai, širdies chirurgijai, neurologijos ir endoskopijos reikmėms. „Ilsanta“ skatina naudoti naujausius gydymo metodus taikant minimaliai invazinę mediciną kardiologijoje, gastroenterologijoje, neurologijoje, onkologijoje ir širdies chirurgijoje (implantavime).

„Ilsanta“ nuolat plečia ir tobulina savo medicinos prekių asortimentą, atsižvelgdama į klientų poreikius bei prisitaikydama prie besikeičiančių poreikių medicinos srityje.

Įmonėje dirba profesionalų komanda, kurią sudaro gydytojai, slaugytojai, sveikatos priežiūros inžinieriai ir kiti specialistai. Pagrindinis „Ilsanta“ verslo principas - aukšta kokybė konkurencingomis kainomis.

Įmonės informacija

Peržiūros
845
Vidutinė alga
~ €3 215
Darbuotojų sk.
19
Vieta
Vilnius

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>