Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #102460

Įmonės direktorius

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • įmonės veiklos valdymas ir koordinavimas,
  • įmonės plėtra remiantis sukurta ir įgyvendinta veiksmų strategija,
  • derybos su klientais bei tiekėjais,
  • veiksmų palaikančių pardavimus organizavimas,
  • įmonės metinių planų rengimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • daugiau kaip dviejų metų vadovaujančio darbo prekybinėje įmonėje patirtis,
  • pardavimų ir pardavimų valdymo patirtis,
  • geras anglų kalbos mokėjimas,
  • aukštasis ekonominis arba techninis išsilavinimas,
  • gebėjimas užmegzti ilgalaikius ryšius su klientais,
  • gebėjimas efektyviai bendrauti ir vykdyti užduotis,
  • geras rinkos išmanymas bei puikūs organizaciniai įgūdžiai,
  • personalo valdymo įgūdžiai,
  • finansinio valdymo išmanymas,
  • prieinamumas ir atsparumas stresui,
  • lenkų ir rusų kalbų mokėjimas bei optikos srities išmanymas (privalumas) .

Įmonė siūlo

  • atsakingas pareigas įmonėje,
  • galimybę įtakoti įmonės vystymą,
  • skatinamąjį atlyginimą,
  • profesinio tobulėjimo galimybę,
  • mokymus Lietuvoje bei užsienyje,
  • reikalingas darbo priemones.

Papildoma informacija

CV siųsti mlikso@jzo.lt, smucha@jzo.com.pl

Darbo skelbimo numeris
#102460

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. kovo 8 d.
Įvestas:
2011 m. vasario 22 d.

UAB "JZO optika" oficialus atstovas akinių lęšių gamintojo JZO sp. z o.o. (Lenkija) Lietuvoje ir Latvijoje bei optikos dirbtuvių įrangos platintojas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!