2022-07-29 11:26:48

Informacijos ir technologijų padalinio vadovas Vilniuje

CVMarket.lt klientas
6164 - 7000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Mūsų klientė- besiplečiantis inovatyvus bankas, dirbantis ES ir UK regionuose.  Mes ieškome patyrusio CIO (vyriausiojo informacijos ir technologijų skyriaus vadovo), kuris prižiūrėtų informacinių technologijų (IT) parinkimą, diegimą bei naudojimą. Jūs būsite tas, kuris sugalvos/įgyvendins įmonės IT strategiją ir užtikrins, kad būtų įdiegtos visos sistemos, reikalingos palaikyti jos veiklą ir tikslus.

Tavo kasdienė veikla darbe būtų:

  • aktyvus bendradarbiavimas su įmonės vadovybe ir organizuoti su IT susijusius projektus;
  • tinkamą bankines IT technologijas, skirtas optimizuoti visas vidines operacijas, pasirinkimas  ir įdiegimas;
  • Pritaikyti technologines sistemas ir platformas, kad pagerinti klientų patirtį;
  • klientų problemų supratimas bei siekis jas sėkmingai spręsti;
  •  organizacijos technologinę infrastruktūros (tinklus ir kompiuterines sistemas), kad užtikrintumėte optimalų veikimų;
  • efektyvus IT diegimo proceso valdymas;
  •  informacinių technologijų sąnaudos, vertės ir rizikos analizė, patarinėjimas vadovybei ir  veiksmų plano pasiūlymas.

Reikalavimai

Iš tavęs tikimės:

  • sėkmingos IT patirties bankinėje srityje;
  • puikių derybinių, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių;
  • kokybiško rezultato siekimo;
  • proaktyvumo ir orientacijos į kokybę santykiuose su esamais ir potencialiais IT partneriais;
  • savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką;
  • Patirtis su IT projektais Fintech srityje būtų didelis privalumas.

Kandidatuoti verta, nes siūlome:

  • visas priemones (automobilį, kompiuterį, telefoną) ir informaciją, reikalingą sklandžiam darbui;
  • prisidėti prie verslo vystymo savo inovatyviomis idėjomis IT srityje ir jų įgyvendinimu;
  • pasitikintį vadovą ir palaikančią komandą;
  • konkurencingą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus.

Mėnesinis atlyginimas (neto): nuo 3600 Eur.

Kandidatuokite siųsdamas (-a) savo CV per sistemą.

Jei turite klausimų dėl šios ar panašių darbo pozicijų, skambinkite telefonu +37065955911.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.