Naujausi skelbimai

Internetinių užsakymų ruošėjas (Dovanusalis.lt)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343844

Darbo skelbimo numeris

343844

Darbo aprašymas

Pagrindinės atsakomybės sritys:
- internetu užsakytų prekių ruošimas (pakavimas) klientams;
- siuntų priėmimas ir paskirstymas;
- darbas pilnu etatu, darbo dienomis.

Reikalavimai

- atidumas detalėms;
- greita orientacija ir komunikabilumas;
- mokėjimas dirbti komandoje;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

- darbą stabiliai veikiančioje kompanijoje, jaunatviškame kolektyve;
- galimybę dirbti su įdomiais produktais;
- aukštą pasitikėjimo lygį ir veiksmų laisvę darbo vietoje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. rugpjūčio 11 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 13 d.

Baltic Ambition, UAB valdo prekinį ženklą "Dovanų Šalis" "Dovanų Šalis" - didžiausias Lietuvoje originalių dovanų mažmeninės prekybos tinklas. Galimybė pasiūlyti išskirtinį ir platų prekių asortimentą leidžia užimti rinkos lyderio poziciją. Viena didžiausių įmonės stiprybių – skiriamas itin didelis dėmesys elektroninės komercijos vystymui. Pagrindinės įmonės vertybės yra pasitikėjimas ir dėmesys savo darbuotojams.