Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #312120

Investicinių projektų asistentė (as)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su įmonės duomenų bazėmis;
  • Duomenų rinkimas (telefonu, interneto ir įmonės vidinių kanalų pagalba), jų
sisteminimas;
  • Duomenų administravimas bei analizė;
  • Pasiūlymų rengimas bei platinimas klientams;
  • Operatyvi pagalba investicinių projektų vadovui;
  • Dalyvavimas derybų procese.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Geri analitiniai ir organizaciniai sugebėjimai;
  • Greita orientacija naujose situacijose;
  • Gebėjimas veikti stresinėse situacijose;
  • Geros Anglų kalbos žinios;
  • Mandagumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

  • Pilną darbo dieną;
  • Stabilų darbo užmokestį;
  • Įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Darbo skelbimo numeris
#312120
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!