INŽINIERIUS-KONSTRUKTORIUS (Stambi metalo gaminių projektavimo ir gamybos įmonė, 1600-2000 eur/ mėn neto atlyginimas)

CVMarket.lt klientas
1600 - 2000 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - stambi metalo gaminių projektavimo ir gamybos įmonė, virš 25 metų stabiliai ir sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonėje įdiegta ISO procesų kokybės valdymo ir Europos Sąjungos metalo suvirinimo procesų kokybės užtikrinimo standartų sistemos. Plataus asortimento produkcija dėl aukštos kokybės gerai žinoma Lietuvos ir Europos Sąjungos statybų ir pramonės/ gamybos B2B sektoriams.

Darbo aprašymas

  • Pramonei skirtos įrangos (transportavimo sistemos, keltuvai), statybų ir kitų metalo konstrukcijų konstravimas, brėžinių rengimas;
  • Naujų gaminių kūrimas pagal užsakovo pateiktas technines užduotis (Skandinavijos šalių, Vokietijos ir Lietuvos klientų užsakymai);
  • Esamų gaminių tobulinimas;
  • Darbo rezultato perdavimas įmonės technologams paleidimui į gamybą.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Geri darbo SolidWorks ir Autocad programomis įgūdžiai;
  • Mechaninių įrenginių konstravimo patirtis;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas ir noras dirbti.

  • 1600-2000 eurų/mėn. neto atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • Atsakingą ir įdomų darbą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Karjeros galimybes.