Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #304748

INŽINIERIUS KONSTRUKTORIUS

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Būsite atsakingas už techninę projektų pusę: reikalavimų analizavimą, brėžinių paruošimą ir klientų konsultavimą.

Pagrindinės užduotys išsamiau:

  • Nagrinėsite projektinę ir techninę dokumentaciją;
  • Ruošite techninę komercinių pasiūlymų dalį;
  • Bendrausite su kolegomis, klientais, architektais, siūlydami sprendimus;
  • Prireikus, konsultuosite statybos objekte.

Reikalavimai

Tikimės, kad jūs:

  • Turite aukštąjį statybų inžinieriaus išsilavinimą;
  • Esate AutoCAD ir MS Office programų ekspertas;
  • Galite susikalbėti anglų kalba;
  • Sugebate dirbti savarankiškai ir bendradarbiauti;
  • Techniniai brėžiniai ir inžinieriniai sprendimai jums yra pati įdomiausia sritis.

Mes siūlome galimybę mokytis iš geriausių, draugišką talentingų kolegų kolektyvą, skandinavišką įmonės kultūrą, konkurencingą atlygio paketą ir įdomius projektus.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#304748
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!