Naujausi skelbimai

Inžinierius mechanikas (mechatronika)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78043

Darbo skelbimo numeris

78043

Darbo aprašymas

Mechatroninių sistemų projektavimas
Automatizuotų sistemų projektavimas
Prototipų gamyba
Technines dokumentacijos rengimas

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas (mechatronikos specializacija), gali būti baigiamųjų kursų studentas
Mechaninių ir mechatroninių sistemų veikimo ir projektavimo principų išmanymas
Domėjimasis mechatronika laisvalaikiu būtų privalumas

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2010 m. sausio 8 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 8 d.

UAB „TIPAS” - Informacinių procesų ir automatizuotų sistemų technologijos. Įmonė 15 metų kuria informacines ir automatizavimo sistemas, produkciją platina
Vakarų ir Rytų Europoje, vykdo intensyvią plėtrą.