Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #101527

INŽINIERIUS, TECHNINĖS PRIEŽIŪROS VADOVAS

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

-Visapusiška vandentvarkos objektų statybos, montavimo ir paleidimo darbų ir su jais susijusios veiklos statybų techninė priežiūra pagal FIDIC sutarties sąlygas bei Lietuvos Respublikos normatyvinių dokumentų reikalavimus;
-Techninės priežiūros įgyvendinimo strategijos ir taktikos parengimas;
-Vadybinių susirinkimų moderavimas, dalyvavimas susitikimuose, pasitarimuose.
-Raštų kūrimas, susirašinėjimas su interesuotais statybos proceso dalyviais;
-Subrangovų, subtiekėjų paieška;
-Darbai vykdomi visoje Lietuvos teritorijoje;
-Biuras Vilniuje.

Reikalavimai

-Aukštasis išsilavinimas (Aplinkos inžinerijos, statybų inžinerijos);
-Darbo patirtis 3 metai, techninės priežiūros ir/ar projektavimo ir/ar statybos srityse;
-Ypatingų statinių statybų techninės priežiūros vadovo ir/ar specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas;
-Vairuotojo pažymėjimas;
-Stiprūs organizaciniai ir darbo planavimo įgūdžiai;
-Darbo įgūdžiai su Microsoft office, Auto Cad programomis;
-Asmeniniai gebėjimai: aktyvus, dalykiškas, natūralus bendavimas, komunikabilumas; geri raštvedybos pagrindai.

PRIVALUMAI:
-Fidic sutarties sąlygų, statybų teisės išmanymas;
-Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
-Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

-Geras darbo sąlygas profesionalioje komandoje;
-Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
-Konkurencingą atlygį priklausomai nuo profesinės patirties ir kvalifikacijos.

Papildoma informacija

Prašome kandidatuoti atsakius į vėliau pateiktus klausimus.

Gyvenimo aprašymus galite siųsti el. paštu: loreta@cvmarket.lt

Darbo skelbimo numeris
#101527

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 28 d.

UAB „PRO BONUS“ pasitelkdama profesionalius architektus, inžinierius, projektuotojus, konsultantus gali pasiūlyti platų spektrą paslaugų: teritorijų planavimo dokumentų rengimo, projektinių pasiūlymų, projektavimo, techninės priežiūros, projektų administravimo, konsultavimo srityse. Šiandien pagrindiniai mūsų užsakovai yra Valstybės ar savivaldybių biudžetinės, viešosios įstaigos, įgyvendinančios ES Struktūrinės paramos programas. Pagerėjus šalies ekonominei situacijai planuojame didelį dėmesį skirti siūlant paslaugas privačiam sektoriui.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!