Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #420676

INŽINIERIUS (VĖDINIMAS, ŠILDYMAS)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

UAB „Sanistal“ viena lyderiaujančių ir greičiausiai augančių techninės paskirties prekybos įmonių Lietuvoje šiuo metu ieško Inžinieriaus, kurio pagrindinės užduotys bus šios:

  • Šildymo, vėdinimo projektų valdymas nuo produkto parinkimo iki pardavimo;
  • Pardavimų vykdymas;
  • Sąmatų skaičiavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Konsultavimas šildymo, vėdinimo sistemų srityje;
  • Objektų lankymas;
  • Bendravimas su tiekėjais;
  • Darbas komandoje.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas;

  • Inžinieriaus darbo patirtis šildymo, vėdinimo srityje;

  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (pagrindinės MS Office programos);

  • Anglų ir rusų kalbos žinios;

  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;

  • Patirtis pardavimuose būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

  • Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį ir priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • Karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje;
  • Garantuojame, kad 20% savo darbo laiko skirsi seminarams bei apmokymas pas gamintojus;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

SUSIDOMĖJOTE?

Prašome atsiųsti savo CV ir gaukite daugiau informacijos.

Darbo skelbimo numeris
#420676

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1500 - 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. lapkričio 2 d.
Įvestas:
2020 m. spalio 3 d.

SANISTAL yra Danijos kapitalo prekybos kompanija, veikianti Vakarų bei Rytų Europoje, kurios istorija prasideda nuo 1882 metų.
Sanistal asortimentas - šildymo sistemos ir santechnika, vonios kambario įranga, lauko inžineriniai tinklai, įrankiai, mašinos ir suvirinimo įranga, plienas bei metalai. Kompanijos atstovaujami produktai atitinka itin aukštus kokybės standartus, yra puikiai žinomi ir vertinami visame pasaulyje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!