Naujausi skelbimai

Inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355904

Darbo skelbimo numeris

355904

Darbo aprašymas

Barų ir restoranų profesionalios įrangos instaliavimas, remontas ir priežiūra.
Įrengimai gana įvairūs: kavos aparatai, krosnys, indaplovės, ledų gaminimo aparatai, šaldymo įranga ir pan.

Reikalavimai

• Techninis išsilavinimas, pageidautina technikos, elektroninis, elektrotechninis;
• Darbo kompiuteriu pagrindai;
• Galiojantis vairuotojo pažymėjimas;
• Nusiteikimas dirbti komandiruotėse;
• Puikios techninės anglų kalbos žinios;
• Lenkų kalba būtų privalumas;
• Komandinio darbo įgūdžiai;
• Analogiško darbo patirtis privalumas;
• Atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

• Įdomų, savarankišką darbą ir visapusišką palaikymą;
• Konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
• Geras darbo sąlygas;
• Visas darbui reikalingas priemonės: tarnybinis automobilis, telefonas, kompiuteris
• Mokymus ir dalyvavimas tarptautinėse parodose užsienyje;
• Tobulėjimo bei karjeros galimybes;
• Karjeros galimybes tarptautines įmonėje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 12 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 13 d.

UAB “Primulator Vilnius“ – Norvegų kapitalo tarptautinė įmonė, viena iš lyderių, parduodanti ir aptarnaujanti kavos aparatus, ledainių, barų ir virtuvės profesionalia įranga.

Prieš 50 metų Norvegijoje įkurta kompanija yra pripažinta kaip aukščiausią reputaciją EUROPOJE turinti įmonė.

Mes siūlome šių gamintojų produktus: WMF, FAEMA, Carpigiani, Merrychef,, SELMI , Comenda, Coffee Queen, Cornelius, Everpure, GBG, ISA, Icematic, Menumaster, IFI