https://www.cvmarket.lt/353669

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

IS administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 353669

Darbo skelbimo numeris

353669

Darbo aprašymas

Windows Server sprendimų diegimas, administravimas.
MS/SQL/SharePoint/Veeam Backup & Replication administravimas.
Incidentų sprendimas.
Dalyvavimas projektuose.


Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas IT srityje.
3-4 metų patirtis IT srityje.
MS/SQL/SharePoint technologijų praktinės žinios.
Puikios anglų kalbos žinios.
Asmeninės savybės: komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje, diplomatiškumas, stiprus atsakomybės jausmas.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą ir/ ar motyvacinį laišką, Jūs patvirtinate, kad sutinkate, jog remiantis šių dokumentų informacija, Jus įtrauktume į kitas AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupės vykdomas atrankas. Kiekvieną kartą prieš siunčiant darbdaviui Jūsų kandidatūrą, gausime Jūsų raštišką ir/ar žodinį sutikimą.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 15 d.
Įvestas:
2018 m. spalio 17 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių įmonių Vakarų Lietuvoje, įkurta 1969-aisiais, o 2001 m. privatizuota Estijos koncerno „BLRT Grupp“. 2003 m. Vakarų laivų remonto įmonė reorganizuota į AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupę, vienijančią 23 įvairios specializacijos įmones.

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupės strateginės veiklos: laivų statyba, remontas ir konversija, metalo konstrukcijų gamyba ir apdirbimas, uosto krovos darbai.

AB „Vakarų laivų gamykla“ yra Lietuvos laivų statytojų ir remontininkų asociacijos, kuri priklauso Europos laivų statytojų asociacijų bendrijai (CESA), narė, o taip pat Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė. Grupės įmonės priklauso Lietuvos jūrų krovos kompanijų ir kitoms asociacijoms.

Turėdama ilgalaikę patirtį laivų statybos ir remonto sektoriuje, AB „Vakarų laivų gamykla“ siekia ne tik išlaikyti turimą personalą, bet ir padeda ugdyti profesionalią specialistų kartą. Siekdama pritraukti kuo daugiau jaunų žmonių dirbti šiame sudėtingame ir gilių žinių reikalaujančiame gamybos sektoriuje, Vakarų laivų gamykla yra įsteigusi 4 vardines stipendijas Klaipėdos universitete, jūrines profesijas pasirinkusiems studentams. Be to, įmonės įsteigtame mokymo centre nuolat vykdomos mokymo kursų programos, kurias baigus galima įgyti specialybę ir kelti kvalifikaciją. AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė puoselėja ilgametę partnerystę bei glaudų bendradarbiavimą su įvairiomis mokymo įstaigomis.

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė nuolat remia įvairius renginius bei dalyvauja įvairiuose paramos projektuose, daug dėmesio skiria vaikų globos namams. O taip pat yra nuolatinių bei pagrindinių Klaipėdos miesto švenčių rėmėja bei kitų socialinių ir kultūrinių Klaipėdos miesto renginių bei projektų globėja