Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166146

IT pagalbos vartotojams specialistas (-ė)( FGSD)

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

1 lygio pagalba kompiuterių ir programų vartotojams
IT sprendimų pasiūlymas vartotojams;
Pagalba FGSD organizacijai ir tolesnis esamų operacijų vystymas, procesų tobulinimas.
Peradresavimas skambučių gamintojui pvz. Microsoft, Dell, Hewlett-Packard, Canon, ir pan.

Reikalavimai

Geros Vokiečių kalbos žinios;
IT žinios ir įgūdžiai ir noras tobuleti šioje srityje;
Turėti reikiamas savybes reikalingas geram komandiniam darbui;
Noras nuolat tobulėti, įsisavinti sudėtingus IT įrankius;
Galimybė vykti į komandiruotes.

Privalumai:

Geros anglų kalbos žinios

Įmonė siūlo

Idomią ir kupiną iššūkių tarptautinę aplinką;
Nuolatines mokymosi ir profesinio tobulejimo galimybes;
Mokymus Festo Vokietijoje;

Patrauklų atlygį ir saugią darbo aplinką. Tai suteikia galimybę turėti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Kontaktai pasiteirauti: Aida Kundrotaitė 8 616 40676
Daugiau informacijos: Facebook FestoLietuva.

Darbo skelbimo numeris
#166146

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. spalio 12 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 12 d.

Festo UAB
FESTO stands for the most well known and respected pneumatics and automation company. Festo – an independent family company located in Germany with 15 500 self – motivated learning employees world wide. Festo is operating 20 years and it is among 4% of the most financial stable companies in Lithuania. Due to expansion of its activities Festo in Lithuania is looking for a suitable candidate to work in Kaunas as an:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!