Naujausi skelbimai

IT priežiūros inžinierius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107552

Darbo skelbimo numeris

107552

Darbo aprašymas

Pagalba vartotojams ir jų konsultavimas;
Darbo vietų kompiuterių instaliavimas, konfigūravimas ir priežiūra;
Darbo vietų kompiuterių gedimų šalinimas ir prevencija;
Vietinio kompiuterinio tinklo konfigūravimas ir priežiūra;
Spausdintuvų ir kopijavimo įrangos priežiūra ir eksploatacijos kontrolė;
Kompiuterinės, tinklo ir programinės įrangos apskaita;
Ryšių sistemos priežiūra ir eksploatacija;
Kiti darbai priskirti vadovybės.

Reikalavimai

Aukštasis techninis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 2 m. patirtis prižiūrint Windows OS darbo vietas;
Privalomos puikios MS Windows, MS Office programų žinios;
MS Active Directory išmanymas būtų privalumas;
Puikios techninės anglų kalbos žinios;
Patirtis dirbant su failinėmis sistemomis (ntfs) ir RAID masyvais;
Patirtis dirbant su DBMS sistema: Oracle;
TCP/IP ir tinklo įrangos išmanymas;
Fortigate platformos išmanymas.

Įmonė siūlo

Neterminuotą darbo sutartį;
Darbą tarptautinėje aplinkoje;
Profesinio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 5 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 5 d.

INDORAMOS grupė yra polietileno tereftalato (PET) granulių gamintojų lyderė pasaulyje. Grupės gamyklos yra Azijoje, Europoje ir JAV. UAB „ORION GLOBAL PET“, dukterinė grupės įmonė. Investicijos Lietuvoje į PET granulių gamyklą Klaipėdos LEZ viršijo 100 mln. USD dolerių. Čia dirba apie 130 įvairių sričių darbuotojų. Per metus pagamina 255 tūks. tonų PET granulių.