Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #570484
Atranka internetu

IT PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) (UŽSIENIO RINKA)

CVMarket.lt klientas
Kaunas

Darbo aprašymas

  • IT projektų valdymas, integracija su tarptautinėmis platformomis ir e-kanalais

  • Verslo poreikių analizė

  • Projektų planavimas ir įgyvendinimas kartu su komanda

  • Dalyvavimas įgyvendinant strategines vystymosi iniciatyvas

Reikalavimai

  • IT projektų valdymo, IT produktų kūrimo patirtis product owner, scrum master ar kt. rolėje

  • Užduočių ir rolių formavimo IT komandoms patirtis

  • Agile/ Scrum darbo patirtis ir žinios

  • Patirtis dirbant su verslo valdymo sistemomis

  • Orientuotų į verslo poreikius IT produktų vystymo patirtis

  • Gebėjimas motyvuoti projektų komandas, gilintis į komandos tobulėjimo poreikius bei formuoti komandos branduolį

  • Labai geros anglų kalbos žinios

  • Augimas kartu su geriausiai el. komerciją valdančiais specialistais, kartu laužant nusistovėjusius rinkoje standartus, keičiančius visą prekybos kategoriją
  • Darbas su tarptautiniais el. komercijos projektais ir galimybė mokytis iš geriausiųjų
  • Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra;
  • Nuolaidų programa plačiausią namų elektronikos prekių asortimentą turinčiose parduotuvėse

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Siųsdami savo CV Jūs patvirtinate, kad susipažinote su pranešimu apie kandidatų duomenų apsaugą: m2prod.topocentras.lt/media/wysiwyg/media20/duomenu_apsauga.pdf

Darbo skelbimo numeris
#570484
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!