Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #542773

IT sistemų administratorius

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Microsoft 365 sistemų administravimas – palaikymas ir naujų funkcijų plėtojimas;

  • Linux server administravimas;

  • Windows server administravimas;

  • Fizinė serverių priežiūra;

  • Kompiuterinių tinklų administravimas

  • Darbas su naujų techninių sprendimų projektais.

  • Užklausų registravimas ir sprendimas.

Reikalavimai

Būtini įgūdžiai:

  • Microsoft 365. Enterprise administrator. 2metai ir daugiau;
  • Linux sistemu administravimas. 2metai ir daugiau;
  • Elektroninio pašto administravimas. 2metai ir daugiau;
  • Lokalaus kompiuterinio tinklo administravimas. 2metai ir daugiau.

Naudingi įgūdžiai:

  • Darbas su Backup sistemomis;
  • Gilus išmanymas Microsoft 365 Share point, MDM;
  • Bevielių tinklų išmanymas;
  • Darbas su monitoringo sistemomis;
  • Incidentų valdymas;
  • Darbas su SQL;
  • Sertifikatai susiiję su darbo pobūdžiu;
  • Virtualizacijos platformos administravimas.

  • Įmonė siūlo

    • Galimybę dirbti dinamiškoje aplinkoje, įgyti vertingos patirties bei tobulėti;

    • Prisidėti prie įmonės kuruojamos projektinės veiklos;

    • Vadovų ir kolegų pagalbą įsiliejant į darbo procesą;

    • Kompanijos organizuojamus renginius ir kitas papildomas naudas;

    • Puikią atmosferą įmonėje (moderni bei patogi darbo aplinka, neformalus ir draugiškas bendravimas tarp kolegų ir skyriaus vadovų, betarpiškas bendravimas su kitais įmonės skyrių padaliniais ir kt.).

    Darbo skelbimo numeris
    #542773
    Jūs kandidatuojate į:
    Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!