2022-07-29 11:26:48

Jaunesnysis projektų vadovas,-ė

Baltijos technologijų institutas
1300 - 1700 €/mėn. Prieš mokesčius
Galimybė kartais dirbti iš namų

Darbo aprašymas

Ieškome veržlaus komandos nario, kuris turi patirties administracijoje, tačiau yra susidūręs su gamybos ypatumais. Darbas reikalauja lankstumo, nes dažnai išeina nauji produktai, atsiranda naujos rinkos ir t.t., tad ieškome dinamiško asmens, kuris mėgsta įvairiapusišką poziciją, užduotys retai kada yra rutininės ar pasikartojančios.

  • Užsakymų priėmimas;
  • Užsakymų pateikimas gamybai;
  • Sąskaitų-faktūrų sudarymas;
  • Siuntų registravimas;
  • Produkto kokybės priežiūra;
  • Sandėlio likučių priežiūra;
  • Informacijos bei dokumentacijos valdymas bei sistemingas tvarkymas;
  • Duomenų sisteminimas ir priežiūra;
  • Raštų / įsakymų / įgaliojimų rašymas pagal šablonus.
  • Dažnas vykimas į skirtingas vietas Klaipėdoje ir jos rajone (pas tiekėjus, atsiimti pagamintus dirželius ar pan.)

Užduotis detaliau galėsime aptarti su atrinktais kandidatais darbo pokalbio metu. Jei turite klausimų, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Reikalavimai

  • Privaloma anglų k. - tiek raštu, tiek žodžiu - susikalbėjimui su darbuotojais užsienyje;
  • Privaloma transporto priemonė (išlaidas degalams apmoka įmonė);
  • Gebėjimas greitai rinkti, sisteminti ir analizuoti informaciją;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Dėmesingumas detalėms;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
  • Lankstumas.

Privalumas:
E-komercijos platformų, tokių kaip Amazon, Etsy išmanymas.

  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu (dalinai) pagal susitarimą;
  • Priedai prie darbo užmokesčio už rezultatus;
  • Galimybę savarankiškai organizuoti darbą, priimti sprendimus, profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes;
  • Jauną, dinamišką kolektyvą.

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo