2022-07-29 11:26:48

Jaunesnysis teisininkas (-ė) (Darbo teisė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Darbas didelėje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje logistikos kompanijoje kupinas iššūkių ir karjeros galimybių. Mokymus bei naujoko integracijos programą turinti Girteka Logistics sparčiai auga ir ieško naujo nario prisijungti prie 15 000 profesionalų komandos! Šiuo metu ieškome naujo komandos nario, užimti Jaunesniojo teisininko poziciją.

- Transporto ir servisų srities įmonių teisinė priežiūra ir koordinavimas darbo teisės srityje
- Civilinių, administracinių ir baudžiamųjų bylų koordinavimas transporto ir servisų srities įmonėse, žalų išieškojimas iš vairuotojų
- Darbo teisės srities koordinavimas transporto ir servisų srities įmonėse (profsąjungų veikla, darbo ir kolektyvinės sutartys, tvarkos, instrukcijos, žalos ir darbo ginčai ir kt.)
- Įmonių darbuotojų konsultavimas darbo teisės klausimais
- Atstovavimas civiliniuose teisminiuose ginčuose ir VDI darbo ginčų komisijose Lietuvoje
- Išieškojimų iš darbuotojų užsienyje administravimas
- Vyr. teisininko pavadavimas jam nesant ar laikinai negalint eiti pareigų

Reikalavimai

- Teisinio darbo patirtis
- Geros anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu bei raštu
- Orientacija į rezultatą, kruopštumas
- Gebėjimas savarankiškai planuoti laiką bei darbus

- Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
- Šaunios kompanijos šventės, kurios tampa tikrais geros nuotaikos festivaliais pritraukiančiais daugiau nei 1 000 kolegų
- Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
- Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!