Naujausi skelbimai

JAVA programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78003

Darbo skelbimo numeris

78003

Darbo aprašymas

  • Labai didelės paskirstytos online socialinių ryšių portalo platformos vystymas ir optimizavimas;
  • Vidinių sisteminių modulių ir bibliotekų programavimas;
  • Integravimas su trečiųjų šalių sistemomis (bankais, mobiliojo ryšio operatoriais ir kt.);
  • Naujų sprendimų iškylančioms technologinėms problemoms paieška.

Reikalavimai

  • Ne mažiau kaip 2 metai praktinės Java programavimo patirties;
  • Patirtis programuojant su Enterprise Java technologijomis;
  • Patirtis su SQL ir reliacinėmis duomenų bazėmis;
  • Interneto, WEB technologijų išmanymas (XHTML, JavaScript, XML, Ajax, HTTP);
  • Paskirstytųjų sistemų žinios - privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti nebaigtas);
  • Būtinos anglų k. žinios; rusų k. žinios - privalumas;
  • Pasirengimas esant reikalui kasmet keletą dienų ar savaičių praleisti komandiruotėse užsienyje;
  • Atvirumas naujovėms ir komandinio darbo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionalioje komandoje;
  • Galimybę realizuoti save dideliuose, sudėtinguose projektuose;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Kvalifikacijos kėlimo Lietuvoje ir užsienyje galimybes;
  • Puikias darbo sąlygas, naujausią įrangą ir darbo priemones;
  • Galimybę derinti darbą su studijomis;
  • Jaunatvišką, draugišką kolektyvą :)

Papildoma informacija

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 16 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 2 d.

„Forticom“ plėtoja ir aptarnauja itin didelius socialinių ryšių tinklų portalus Rytų Europoje ir NVS šalyse. Tarp mūsų produktų yra odnoklassniki.ru, nasza-klasa.pl, one.lt ir one.lv. Kiekvieną mėnesį mūsų socialinių ryšių tinklų portalus aplanko daugiau kaip 35 mln. žmonių, kasdien jais naudojasi daugiau kaip 15 mln. unikalių vartotojų. Vilniuje, Rygoje, Maskvoje, Varšuvoje ir Vroclave esančiuose „Forticom“ biuruose iš viso dirba 270 talentingų specialistų. Portalų funkcionavimui reikalingus techninius pajėgumus suteikia daugiau kaip 1900 serverių.