2022-07-29 11:26:48

Mechanikas, automatikos specialistas Norvegijoje

CVMarket.lt klientas
Nuo 3600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Siūlome darbą didžiausiame ir moderniausiame lašišos perdirbimo fabrike Norvegijoje!

  • Žuvies perdirbimo fabriko Norvegijoje įrenginių priežiūra ir remontas:
  • Esamų pramonės linijų priežiūra ir modernizavimas;
  • Naujų pramonės įrenginių įrengimas ir priežiūra;
  • Greitas gedimų šalinimas;
  • Planinis įrangos tikrinimas;
  • Automatikos gedimų nustatymas ir šalinimas;
  • Mechaninių gedimų šalinimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis ir žinios automatikos, elektros ir/ar mechanikos srityse;
  • El. schemų skaitymas;
  • Dažnių keitiklių ir PLV supratimas;
  • Mokėjimas dirbti savarankiškai;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;
  • Geros anglų k. žinios.

Įmonė siūlo

  • Įdarbinimas tiesiogiai pas darbdavį;
  • Atlyginimą atitinkantį kvalifikaciją ir darbo rezultatus;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulintis;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas socialines garantijas;
  • Įdomų ir ne monotonišką darbą;
  • Galimybę realizuoti idėjas;
  • Galimybė persikelti su šeima, pagalba įsidarbinant.

Detalesnė informacija telefonu: +37062087532