Vairuotojas - ekspeditorius B ir/ arba C kat. (Vilnius - Kaunas - Klaipėda)

CVMarket.lt klientas
2300 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius
Distribucija - Sandėliavimas - Logistika
Patirtis nuo 1992 metų
www.nukascargo.lt www.nukas.lt

Darbo aprašymas

Vairuotojo darbas pagrindiniuose Lietuvos miestuose.

  • Išvykimas iš sandėlio adresu Ugnegesnių g. 14, Vilnius į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos apskritis.
  • Prekės iš vakaro yra sukrautos ir paruoštos pristatymui. Reikia pačiam susikrauti į automobilį (per rampą);
  • Pagal maršrutą pristatyti kitą dieną.

Prekes pristatome pagrinde prekybos tinklams ir kavinėms.

Dirbame su automobliais:

- Peugoeot Boxer (su būda/rampinis) - B kategorija

- Mercedes Atego / Volvo FM - C kategorija

Neturint C kategorijos suteikiame sąlygas greitai pasikelti kategoriją.

Reikalavimai

  • gera sveikatos būklė;
  • tvirta fizinė forma (dabas reikalaujantis fizinių jėgų ir ištvermės);
  • atsakingumas ir punktualumas.

Įmonė siūlo

  • Iki trijų savaičių individualų apmokymą su kolega.
  • Pradėti darbą siūlome iš karto, tik galint.
  • Suteikiame visas darbui reikalingas priemones.
  • Visada laiku ir pilną (oficialiai) mokamą atlyginimą pavedimu.
  • Motyvacinę sistemą, kad užmokestis proporcingai auga nuo išvežto kiekio.