Verslo asistentas (-ė) (sutarčių valdymas ir proceso koordinavimas)

CVMarket.lt klientas
Nuo 1400 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Jūsų pagrindinė atsakomybė bus asistuoti kolegoms iš Festo Vokietijos, siekiant užtikrinti sklandų ir terminus atitinkantį sutarčių valdymą ir proceso koordinavimą. Ši pozicija – puiki proga įgyti vertingos patirties bei kompetencijų, dirbant įdomioje ir dinamiškoje aplinkoje, kur kasdien turite galimybę bendradarbiauti tiek su vietiniais, tiek kitoje šalyje dirbančiais kolegomis. Todėl tikimės, kad tikrai mėgstate komunikuoti, nes šį įgūdį teks naudoti gana dažnai, jei norėsite pasiekti jus ir kitus džiuginančių rezultatų.

Būsimos atsakomybės:

  • Priemonių, užtikrinančių sklandų kontraktų proceso koordinavimą, užtikrinimas: įvairių šablonų ir klausimynų kūrimas bei adaptavimas, pagal gautas užklausas
  • Su procesu susijusių duomenų atnaujinimas (kontraktų galiojimų datos, juose pateikiama įvairi informacija ir t.t.)
  • Kainoraščio sudarymas ir parengimas pagal pateiktą informaciją ir nustatytą procesą
  • Kasdienių užduočių atlikimas naudojantis SAP ir MOSAIC sistemomis, su kuriomis pilnai supažindiname

Reikalavimai

  • Geros anglų k. žinios žodžiu ir raštu
  • Atidumas detalėms
  • Geri MS Office paketo įgūdžiai (ypač PowerPoint, Excel)
  • Problemų sprendimo įgūdžiai bei analitinis mąstymas
  • Aukštasis išsilavinimas

  • Vidinius mokymus bei neribotą priėjimą prie LinkedIn ir vidinės įmonės Learning Campus platformų, kas prisidės prie Jūsų asmeninio ir profesinio tobulėjimo
  • Hibridinį darbo modelį
  • Galimybę naudoti užsienio kalbos žinias ir mokytis ne tik iš vietinių, bet ir kitose šalyse dirbančių kolegų
  • Vidines karjeros galimybes
  • Nuolatinį palaikymą iš tiesioginio vadovo (-ės), besivadovaujančio Lyderystės kultūros principais.
  • Draugiškus ir nuolat padėti pasiruošusius kolegas
  • Įvairius įmonės renginius ir iniciatyvas
  • Ne tik darbui, bet ir poilsiui pritaikytą aplinką (chill zona, stalo tenisas, stalo futbolas, lauko terasa ir kt.)

Apie mūsų įmonę daugiau informacijos galite rasti  Linkedln – Festo Lietuva

Mūsų kandidatų į darbuotojus asmens duomenų politiką rasite Festo Lietuva tinklalapyje, skiltyje atviros darbo pozicijos.