KALĖDINIO SEZONO DARBAI! Pakavimas, klijavimas, krova ir kt. (12.07 - 12.23)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 357760

Darbo skelbimo numeris

357760

Darbo aprašymas

Kruopštumas ir atidumas tavo stipriosios savybės? Rask sau tinkamą laikiną darbą. Atsiųsk gyvenimo aprašymą jau dabar ir užsidirbk kalėdinėms išlaidoms! Iki Kalėdų liko mažiau nei 20 dienų..

Šiuo metu siūlome trumpalaikį darbą spaustuvėje:
Produkcijos pakavimas;
Lipdukų klijavimas;
Krovos, fiziniai darbai;
Kiti pagalbiniai, nesunkiai išmokstami darbai.

Darbo laikas, trukmė:
I pamaina 6:00 - 14:00;
II pamaina 14:00 - 22:00.

Gruodžio 7 - 23 d.;
Galima pasirinkti tinkamas darbui dienas.

Darbo vieta:
Fabijoniškės.

Reikalavimai

Galimybė dirbti bent kelias dienas nurodytu laikotarpiu;
Kruopštumas, atidumas;
Atsakingas požiūris į darbą;
Patirtis nėra būtina, apmokome.

Įmonė siūlo

Galimybę užsidirbti trumpalaikio darbo metu;
Galimybę pasirinkti tinkamą darbo laiką;
Geras darbo sąlygas.

Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad bus išsaugoti duomenų bazėje atrankos į darbo vietą tikslais.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, sezoninis darbas / laikinas darbuotojas (darbas pamainomis), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2019 m. sausio 4 d.
Įvestas:
2018 m. gruodžio 6 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 4 EUR per val.

Jugum - įmonė, teikianti darbuotojų paieškos, atrankos bei personalo nuomos paslaugas.
Norintiems įsidarbinti padedame darbo paieškoje.
ĮDARBINIMO PASLAUGA NEMOKAMA!