2022-07-29 11:26:48

Grožis – karjeros garantija ir vyrams

2016.06.16

Nuomonė, kad vyrų valdomame pasaulyje verslui tereikia smegenų, pasenusi. Tyrimas parodė, kad vis daugiau ir daugiau vyrų griebiasi kosmetinės chirurgijos, kad paspartintų ar apsaugotų savo karjerą, rašo portalas psychologytoday.com.

Amerikos veido ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos akademijos tyrimo metu keturiasdešimt trys procentai chirurgų pareiškė, jog jų pacientai vyrai procedūroms ryžtasi dėl karjeros. Vyrai labiau linkę rinktis nechirurgines procedūras, tokias kaip riebalų injekcijos, botulino toksinas ar dermabazija – po jų galima greitai grįžti į darbą. „Apie dešimt procentų mano pacientų vyrų sako, kad kosmetinė chirurgija jiems reikalinga užsitikrinti, jog atėjus laikui jie bus paaukštinti“, - sako chirurgas Williamas Silveris.

„Vis daugiau ir daugiau vyrų pradeda jausti spaudimą atrodyti patraukliems ir jaunatviškiems. Tai didina jų vertę skirtingose savo gyvenimo srityse, tarp jų – ir darbo pasaulyje“, - sako Los Andželo psichologė Yvonne Thomas.

Bobas Riggsbee, dirbantis Atlantos reklamos agentūroje, pasirinko pagurklio odos tempimo operaciją po to, kai jam suėjo šešiasdešimt penkeri. Jis prisipažįsta, jog tai suteikė jam pasitikėjimo: „Reklama – jauno žmogaus profesija, o mano pagurklis jau ėmė mane erzinti. Po operacijos ne tik geriau jaučiuosi – klientai man sako, kad gerai atrodau.“


DELFI.lt

Raktinis žodis: