2022-07-29 11:26:48

Kaip nesugadinti darbo pokalbio - pietų?

2016.06.16

Darbdaviai, kviesdami kandidatus į darbo pokalbius, susitikimo vietą dažniausiai pasirenka ofise. Vis dėlto, yra dalis darbdavių, kurie pageidauja su kandidatais susitikti restorane ir kartu papietauti. Jei jūsų būsimame darbe teks bendrauti su įmonės klientais, turite kiek įmanydami stengtis tinkamai pasirodyti darbdaviui. Siūlome pasinaudoti keletu naudingų patarimų.

1. Neužsakinėkite neaiškaus maisto

Užsisakykite tokį patiekalą, kurį esate įpratę valgyti. Kitu atveju, galite pakliūti į nepatogią situaciją ir nežinoti kaip tinkamai elgtis su įrankiais ir jums neįprastu maistu.

2. Sekite darbdavio elgesį

Stebėkite kaip elgiasi darbdavys, kad jūsų pasirinkimai nebūtų pernelyg kontrastingi pašnekovo pasirinkimams. Pirmiausia sulaukite, kol potencialus darbdavys užsakys patiekalą ir tik tuomet patys užsakykite patiekalą už panašią kainą. Jei pokalbio metu kalbama apie laisvalaikį, nesidrovėkite papasakoti apie savo buvusias atostogas ar pomėgius. Jei darbdavys laikosi tik profesinių temų, tą patį darykite ir jūs.

3. Vartokite mažiau skysčių

Kalba eina ne vien tik apie alkoholį. Skysčių turėtumėte gerti mažiau dėl to, kad po kurio laiko jums nereikėtų dažnai bėgioti į tualetą.

4. Prižiūrėkite savo dantis

Po valgio, pasitikrinkite ar jūsų dantys nėra aplipę maistu. Kalbant ar šypsantis neretai pašnekovui pasirodo jūsų dantys, kurie turi būti švarūs.

Darbo pokalbis – tai susitikimas, kuriam turite pasiruošti iš anksto. Ypatingai gerai viską apgalvokite prieš eidami į tokį darbo pokalbį, kuris vyks restorane. Tikimės, kad šie patarimai padės jums geriau pasirodyti darbo pokabių metu.

Parengta pagal Vivian Giang straipsnį „4 Ways To Avoid Completely Blowing Your Next Lunchtime Interview“

Raktinis žodis: