2022-07-29 11:26:48

8 patarimai kaip išlikti produktyviam dirbant iš namų

2020.03.31

Dirbant namuose sunku susikaupti? Siunčiame trumpus patarimus, kas galėtų padėti pagerinti darbo rezultatus ir, tikimės, pakelti nuotaiką.

ŠALIN PIŽAMĄ!
Dirbate vilkėdami pižama? Anot specialistų, tai tikrai nėra gera mintis, padėsianti įsijausti į darbo ritmą. O jei dar kolegos sugalvotų padaryti vaizdo skambutį? Na, nebent norėtumėte surengti šauniausios pižamos rinkimus...

SUSIRASKITE SAVO DARBO VIETĄ
Jauki, patogi ir tinkama darbo vieta tikrai nėra lova. Tad susikurkite savo naująją darbo vietą, raskite ramų ir patogų namų kampelį, kėdę, stalą. Galite pasimerkti gėlių.

LAIKYKITĖS TVARKARAŠČIO
Dirbate nuo 8–17? Ir laikykitės šio tvarkaraščio. Nuteikite savo šeimą, jog turite padirbėti. Pasibaigus darbo laikui iškart išjunkite kompiuterį, persirenkite ir įsijunkite į poilsio ritmą. Taip būsite ne tik produktyvūs, bet ir tinkamai pailsėję.

ATSIKELKITE ANKSČIAU
Keliatės likus kelioms minutėms iki oficialios darbo pradžios? Specialistai to nerekomenduoja. Atsikelkite anksčiau, šiek tiek pasimankštinkite, nusiprauskite, apsirenkite, papusryčiaukite ir tik tada pradėkite naują darbo dieną. Jau matote teigiamus pokyčius?

SUSIPLANUOKITE DIENĄ
Kasdien darbo pradžioje skirkite bent 5 minutes dienos darbų planui. Taip išvengsite nereikalingo streso ir gausite geresnius rezultatus.

VENKITE MULTITASKINIMO
Jei norite išlikti produktyvūs, vienu metu atlikite tik vieną darbą. Nemaišykite puodo, jei sėdite prie kompiuterio, nelakstykite su kalnu skalbinių. Visus šiuos darbus palikite pietų metui arba atlikite pasibaigus darbo laikui.

ILSĖKITĖS
Nepamirškite kavos ar arbatos pertraukėlių, kurias darydavote dirbdami ofise. Pakilkite nuo kėdės, trumpai pasimankštinkite, išvėdinkite darbo patalpas, išgerkite kavos arbatos arba vandens. Ei, ir palikite tas šaldytuvo duris ramybėje!

SOCIALIZUOKITĖS
Nepamirškite bendrauti su kolegomis. Taip atsikvėpsite nuo darbų, pailsėsite ir nepamiršite bendravimo įgūdžių.

 

Linkime sėkmės darbuose!