2022-07-29 11:26:48

7 patarimai kaip išgyventi vasarą biure

2020.06.26

Vasaros sezonas yra puikiausias sezonas laikui gamtoje su draugais ar šeima, todėl maksimaliai turime išnaudoti visą laisvą laiką, kurį turime. Ir ne tik jį. Jei pasistengsime, vasaros laikas biure taip pat bus ne ką mažiau smagus. Pateikiame jums 7 patarimus, kaip tinkamai jį išnaudoti.


1. Būkite „žali“

Atsineškite į biurą porą vazoninių augalų. Neseniai atliktas tyrimas rodo, kad rūpinimasis augalais gali padėti pakelti nuotaiką. Be to, jei apsupsite save žalumynais, galėsite apsimesti, kad esate kokioje nors egzotiškoje, lapuotoje vietovėje, o ne savo biure. Ir nepamirškite, jog švarus stalas – švarios mintys.


2. Suplanuokite pabėgimą

Net jei šią vasarą dėl saugumo sumetimų nusprendėte niekur nekeliauti iš Lietuvos, planuokite keliones taip, lyg iš tikrųjų keliautumėte. Pertraukėlių metu atsidarykite kelionių agentūrų puslapius ir bent trumpam mintimis nusikelkite į Niujorką, Turkiją, Ispaniją, o galbūt Islandiją, taip atsitrauksite nuo darbų ir pailsėsite.


3. Skirkite laiko poilsiui

Naujausi tyrimai įrodė, kad sėdėjimas visą dieną prie stalo gali būti labai pavojingas jūsų sveikatai. Geriausias būdas kovoti su šiuo neigiamu poveikiu? Būtinai į savo darbo dieną įtraukite keletą su kompiuteriu nesusijusių veiklų. Padarykite penkiolikos minučių pertrauką ir pasivaikščiokite lauke aplink savo darbo zoną. Sustokite ir užuoskite gėles. Įkvėpkite gryno oro ir mėgaukitės vitaminu D.


4. Rinkitės patogų aprangos kodą

Vasaros sezono metu galima sau leisti nedėvėti kostiumų ar aptemptų juodų drabužių. Jei tik darbo pobūdis tai leidžia. Norėdami jaustis patogiai galite dėvėti ką nors ne tokio kasdieniško ir tinkamo darbo vietoje, tačiau tuo pačiu metu patogaus ir judesių nevaržančio.


5. Leiskite laiką su kolegomis

Norėdami sumažinti stresą vasaros sezonu biure praleiskite kuo daugiau laiko su kolegomis: pietaukite lauko terasose, kartu užkandžiaukite, darykite kavos ir ledų pertraukėles. Tai padės psichologiškai geriau jaustis ir sustiprins kolektyvą.


6. Sudarykite taiką su oro kondicionieriumi

Kažkas nuolat verkia, kad sušalo, kažkas skundžiasi, kad kepa, o kiti susierzina ir atidaro langą, taip panaikindami bet kokį silpnos oro kondicionavimo sistemos poveikį. Pažįstama situacija?  Profesinės sveikatos specialistų teigimu optimali temperatūra biure yra 21–24 ° C, o drėgmė - apie 50%. Tai yra būtina žinoti informacija, taigi, išlikite ramūs ir apsiginkluokite žiniomis.


7. Sudarykite geriausią vasaros grojaraštį

Sudarykite geriausią vasaros grojaraštį - surinkite savo senus vasaros biuro himnus, kurie primena jums apie praėjusias atostogas ar gerą laiką, praleistą su draugais, ir tai jums visada pakels nuotaiką ne tik biure, bet ir važiuojant namo ir stovint kamščiuose.

Suprantama, kad vasarą verčiau praleistumėte lauke, o dar geriau prie jūros, o visi šie patarimai, kuriuos siūlome vasarai biure, galbūt to nepakeis, tačiau saulėtas vasaros sezono šurmulys visiems pakelia nuotaiką. Pasimėgaukite tuo.

 


Galbūt biure sunku dirbti ne dėl vasaros už lango, o todėl, jog Jūsų dabartinis darbas tapo nemielas? Tuomet pats laikas pasidairyti naujų darbo galimybių!

Žiūrėti naujausius skelbimus