2022-07-29 11:26:48

Svarstyklės - darbo horoskopas

2016.06.16

Gimusieji po Svarstyklių ženklu, jums patinka gerai atrodyti, žavėti kitus. Apskritai jūs esate mėgstantys bendrauti žmonės. Jūsų polinkis kooperuotis sudaro prielaidas tapti gerais ambasadoriais, komandų lyderiais. Jūs esate nepakeičiami, kai reikia aptarnauti klientus telefonu. Jums patinka trukšminga aplinka ir nepatinka darbai, kuriuos reikia atlikti vienumoje.

Tiems, kam likimas lėmė gimti po Svarstyklių ženklu, kartais gali būti sunku prisiimti atsakomybę. To priežastimi yra nesugebėjimo priimti sprendimą greitai. Dėl šios priežasties jums pravartu sudaryti tvirtą sąjungą su iniciatyviais Avinais. Ypatingai sunkus išbandymų metas, jums, Svarstyklės, būna tuomet, kai dauguma Saulės sistemos planetų atsiduria Skorpiono ženkle. Venerai esant Skorpiono ženkle jūs galite tapti pernelyg emocionaliais bendraudami su kitais žmonėmis. Iš praeities gali iškilti nemalonūs klausimai, kurie, atrodo, buvo jau senai pamiršti.

Jums, gimusiems Svarstyklių ženklu, prieš priimant sprendimus, patartume gerai viską apgalvoti. O jau priėmus sprendimą, veikti ryžtingai. Jei atsitiks taip, kad padarysite klaidą, prisiminkite, kad iš klaidų galima daug ko pasimokyti.

Gimusiems po Svarstyklių ženklu tinkantys darbai yra šie: diplomato, šokėjo, pardavėjo, derybininko, kelionių organizatoriaus (turizmo sektoriuje) ar vadovo.


Darbai, tinkantys jums pagal zodiaką:
Pardavėjo
Vadovo
Turizmo sektoriuje

 

Kiti horoskopo ženklai:

Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys