2022-07-29 11:26:48

Klientų atsiliepimai

2016.06.16


Darbuotojų atranka vykdoma nedelsiant, kokybiškai ir susipažinus su įmonės veiklos ypatumais bei darbuotojui keliamais reikalavimais. Rekomenduoju kitiems!


Direktorius Gedas Petrauskas
Suit Supply, UAB "Akreta"Dėkoju Jums už malonų pokalbį telefonu, profesionalią konsultaciją, kuri maksimaliai atitiko mūsų poreikius bei visokeriopą pagalbą. Esu labai maloniai nustebinta operatyvumu ir paties geriausio pasiūlymo mums suformavimu. Ačiū dar kartą.


Laurinta Elinskaitė Hotel Manager
EUROPA CITY Vilnius


 

Esame bendradarbiavę su keliomis darbuotojų paieškos kompanijomis, mėginome patikėti specialistų paiešką kitoms įmonėms ir, galiausiai, jau keli metai dirbame su CV Market. Kodėl? Operatyvus darbas ir atsakingas požiūris, supratimas ir geranoriškumas, profesionalūs patarimai ir akivaizdus pergyvenimas dėl sėkmingos paieškos. Viso to rezultate - geras darbuotojų paieškos rezultatas.


Jolita Mieliauskienė Personalo vadovė
UAB „BIKUVOS“ PREKYBA


 


Jau kurį laiką sėkmingai naudojamės CV Market paslaugomis. Portalo sistema itin paprasta ir patogi naudotis. Patalpinti darbo skelbimą trunka tik kelias minutes. Esame dėkingi komandai už operatyvumą ir visuomet malonų bendravimą.


Renata Vaitkienė Administratorė - buhalterė
UAB "Autodina"


 

Mūsų bendradarbiavime labai vertiname nepriekaištingą vadybininko darbą, kuris ne tik operatyviai reaguoja į įvairias kasdienes užklausas, bet ir suteikia naudingų patarimų, kaip būtų galima padaryti skelbimo tekstą patrauklesnį darbo ieškančiam kandidatui. Puikus kliento aptarnavimas jaučiamas nuo mažiausių darbų iki išsamių ir profesionalių konsultacijų.


Inga Bumbulytė-Kilkienė Personalo vadybininkė
Seesam Insurance AS Lietuvos filialas


 


Ačiū, CV Market! Greitai ir gerai dirbate!

 

Vertėja - referentė Jūratė Nevulytė
Somlita, UAB


 


Mūsų bendradarbiavimas labai veiksmingas,  esame labai patenkinti jūsų darbu ir jūsų paslaugų teikimu.

 

Darbo saugos ir sveikatos specialistė Inga Musinova
AVA STATYBA, UAB


 

AsstrA Associated Traffic AG is one of the  leaders in international transport services to Eastern European countries highly recommend  the web-site CVMarket. This company is providing us with high-skilled personal, immediate feedback to our requests and also competitive prices.
 

Aleksandra Valeeva, Consultant of Human Resources Division
Warsaw Branch Office
AsstrA Management


 


Ačiū Jums. Labai malonu, kad Jūs visada operatyviai padedate:)

 

 

Vilniaus regiono mažmeninės prekybos vadovė Daiva Kasiliauskaitė
Mobili prekyba, UAB


 

Dėkui, malonu su jumis dirbti.


Administratorė - apskaitininkė Julija Vasilevskaja
Velansta, UAB


 Ačiū, malonu su jumis dirbti.

Direktorius komercijai Šarūnas Adomaitis
Šiltas Būstas LT, UAB


 

 

Dėkui, CV MARKET sulaukiame daug tinkamų kandidatų :)

 

Logistikos ir marketingo koordinatorė Rūta Kundrotaitė
Paulig Professional


 

Visą laiką stebime, kokį darbą siūlo konkurentai. Jūs esate rinkos lyderis. Tai akivaizdu.

 

Vyr. finansininkė Anastasija Tamulevičienė
UAB "Elektros inžinerija"


 

Ačiū Jūsų puslapiui - ieškojome darbų vadovo ir sulaukėme daug kandidatų. Mums tinkamą darbuotoją atsirinkti pavyko ir greitai - nors skelbimas galiojo visą mėnesį, darbuotojas pradėjo dirbti praėjus gerai savaitei nuo skelbimo publikavimo datos. Esant poreikiui ateityje, būtinai kreipsiuos į Jus, nes tikrai esu patenkintas Jūsų puslapiu.


Vilniaus filialo direktorius Eimantas Gaidys
UAB "Elektros darbai"


 

Kadangi įmonės sėkmė daugeliu atveju priklauso nuo darnaus, profesionalaus ir išsilavinusio kolektyvo, mes tam skiriame didelį dėmesį. CV Market jau 6 metus padeda atsirinkti žmones, kurie sėkmingai įsilieja į mūsų kolektyvą. Norime pasidžiaugti, kad iš visų naujai priimtų darbuotojų per paskutinius 6 metus, 95 proc. iki šiol dirba mūsų įmonėje, kyla karjeros laiptais ir yra patenkinti sąlygomis bei uždarbiu. Šiuo metu sėkmingai susirandame darbuotojų ir manau, kad kokybės atžvilgiu kandidatai yra pranašesni nei prieš metus. Besikreipiančiųjų skaitlingumas gal šiek tiek sumažėjęs, bet mūsų manymu tai priklauso nuo pozicijos.

Direktorius Žydrūnas Janušauskas
RT Tax - YOUR Reliable Tax Refund Partner!


 


Su CV Market dirbame jau ne pirmus metus ir labai džiaugiamės bendradarbiavimu, draugišku CV Market kolektyvu, bei jų paslaugomis. Mūsų kasdienis darbas dėka Jūsų yra daug efektyvesnis, sulaukiame nemažai pagalbos ir jaučiame išskirtinumą bendradarbiaujant bei patenkinant mūsų poreikius. Tiesiog dėkojame, kad esate ir linkime dar ilgų gyvavimo metų.


Personalo vadybininkė Lina Matukienė
UAB "BALTIC DATA CENTER"


 

Tiekiamų paslaugų kokybė puiki! Džiugina aptarnaujančio personalo profesionalumas, operatyvumas, lankstumas ir paslaugumas! Paieška duomenų sistemoje paprasta ir informatyvi!  Dėkojame už glaudų bendradarbiavimą ir linkime visokeriopos sėkmės jūsų veikloje!

 
Teisės ir vidinių mokymų konsultantė Rūta Saulytė-Rožukienė
UAB "Intersurgical"


 

Su „CV Market“ dirbame jau keletą metų ir, tikiuosi, dirbsime dar ilgai. Kodėl? Paprasta, patogu, geras kainos ir kokybės santykis, ir, žinoma, puikus aptarnavimas.

Personalo vadybininkė Giedrė Valuckienė
AB "Vilniaus Baldai"


 

CV Market paslaugomis naudojamės eilę metų ir galime pasidžiaugti tuo, kad bendradarbiavimas vyksta remiantis abipusio pasitikėjimo pagrindu, lankstumo bei dalykiškumo principais. Mūsų srities specifika pasižymi tuo, kad pirminės darbuotojų grandies rotacija ganėtinai didelė, paklausa nuolatinė, todėl labai svarbu, kad kandidatus siūlantis partneris būtų nuoseklus, greitai reaguojantis į kliento poreikius. Šalia to nuolatos jaučiame išskirtinį dėmėsį bei pozityvumą priimant sprendimus ir už tai esame labai dėkingi, išskirtinai mūsų įmonės kuratorei. Linkime didelės sekmės visam kolektyvui!


ŽI padalinio direktorė Brigita Vasilevskienė
AB "Lėvuo"


 

Ypatinga CV Market  pridėtinė vertė – jos darbuotojų profesionalumas, lankstumas, operatyvumas.  Nuoširdžiai dėkoju mūsų konsultantei už  išskirtinį atidumą klientui, šilumą ir pagalbą, lanksčius sprendimus.
 

Personalo administratorė Irena Atkočiūnaitė
ŽŪB "Nematekas"


 

Jau keletą metų naudojamės CV Market paslaugomis ir esame patenkinti Jūsų veikla, kadangi yra suteikta galimybė darbdaviui patogiai ir greitai atsirinkti tinkamus darbuotojus. Išlaikomas kokybės ir geros kainos balansas, kokybiškas aptarnavimas. Esame dėkingi aptarnaujančiai pardavimo vadybininkei Radvilei už operatyvų informacijos pateikimą, taktišką bendravimą ir dėmesį. Linkime visokeriopos sėkmės visam CV Market kolektyvui.

Direktorė Danutė Lumpickienė
UAB "Anvol"


 

AB "Vilniaus degtinė" naudojasi CV Market personalo paieškos paslaugomis nuo 2008 metų. Esame labai patenkinti teikiamų paslaugų kokybe, aptarnaujančio personalo darbo kultūra, profesionalumu bei greitu reagavimu į mūsų pageidavimus.

Personalo vadovė/Administratorė Alina Ozarovska
AB "Vilniaus degtinė"


 

Džiaugiuosi, kad CV Market kolektyvas ne tik supranta, kokie kliento poreikiai, tačiau suteikdami savo paslaugas visada duoda šiek tiek daugiau - kartais nustebimui užtenka nuolatinių pastangų ir savalaikės komunikacijos, nuoširdaus patarimo ar tiesiog šypsenos.
 

Direktorius Martynas Špokas
UAB "Infospalvos"


 


Su CV Market komanda labai smagu dirbti, nes visada pataria, nuolat palaiko ryšį ir padeda pasiekti geriausio rezultato paieškose.

 

Personalo konsultantė Eglė Mikalauskaitė
If P&C Insurance AS filialas


 

Esame patenkinti CV Market paslaugomis, kadangi patalpinę darbo skelbimą Jūsų tinklapyje, greitai suradome gerą darbuotoją. Patiko skelbimus kuruojančios vadybininkės (Radvilės Tirilytės) rūpestis ir pagalba.


Projektų vadovė Lina Rimkienė
UAB "MP Pension Funds Baltic"


 

UAB ,,Vilandra“ – pirmaujanti prekinių ženklų vystymo ir platinimo įmonė, patikima partnerė kasdienės paklausos vartojimo prekių gamintojams ir mažmenininkams, Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti daugiau kaip 17 metų, Latvijos rinkoje dirbanti jau 4 metus  ir atstovaujanti pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomus prekinius ženklus: Abena, Bambo, Drogheria & Alimentari, Haribo, Johnson’s, Johnson’s Baby,  Lindt, Maoam, Neutrogena, O.B, Similac, Vileda, Wilkinson Sword ir kt. Mes siekiame kokybės visur ir visada. Mums svarbus profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas. Degame aistra savo darbui ir siekiame ilgalaikės partnerystės su bendradarbiais, partneriais ir klientais, pagrįstos pagarba, supratimu, pasitikėjimu, sąžiningumu, lojalumu.
Esu Bendrovės personalo vadovė. Mano darbe labai svarbu turėti patikimą, profesionalų partnerį, ieškant kompetetingų darbuotojų, kuriems priimtinos mūsų vertybės. Atsakingai patvirtinu, kad šis partneris jau 4 metus yra CV Market. Per visus šiuos metus jaučiu nuolatinį rūpestį, kompetetingas konsultacijas, vykdydama naujų darbuotojų paiešką. CVMarket nuolat atsinaujina, siūlo kuo lengvesnį naudojimąsi portalu bei kandidatų duomenų baze.
Linkiu CV Market komandai nuolatinio tobulėjimo, naujovių diegimo ir tikiuosi ilgo bei konstruktyvaus bendradarbiavimo. Ypatingai dėkoju vyr. pardavimo vadybininkei Daivai už nepaprastai taktišką bendravimą, konsultacijas ir pagalbą, kai tik jos prireikia.


Personalo vadovė Renata Mizgaitienė
UAB "Vilandra"


 

Mes esame patenkinti bendradarbiavimu su CV Market, nes Jūs sugebate išlaikyti gerą kainos ir kokybės balansą. Taip pat negalima nepaminėti, jog visuomet esate pasiruošę padėti, išklausyti ir net pakeisti savo sistemą pagal mūsų (kliento) poreikį. Visuomet jaučiame Jūsų rūpesti ir dėmesį, kas yra tikrai svarbu ir labai vertinga.

Gerenal Manager Irina Maslova
ISMIRA Recruitment and Crewing Agency


 

Jau ne vienerius metus darbuotojų paiešką vykdome tik per CV Market portalą. Tokio pasirinkimo priežastis – lankstumas paslaugų kainų politikoje, žaibiškas darbuotojų operatyvumas vos užsakius paslaugą ir išskirtinis dėmesys klientui. Visą tą laiką bendraujame su vyr. pardavimų vadybininke Daiva Volkoviene. Aciū p. Daivai ir visokeriopos sėkmės visam CV Market kolektyvui.
    

Biuro vadybininkė Nijolija Pečiulytė
UAB „Vilniaus Narutis“


 

Su CV Market kompanija bendradarbiaujame nuo pat įmonės įkūrimo dienos. Tai operatyvi, paslaugi, patikima kompanija, kurioje dirba tikri savo srities specialistai. Tam, kad pasirinkti padėjėją mūsų ieškomiems darbuotojams, darėme tikrai nemažą atranką. Išsirinkome ir išskyrėme CV Market kompaniją. Jūsų patirtis, paslaugumas, operatyvumas yra svarbiausi komponentai, kurių ir ieškojome. Per eilę metų tuo įsitikinome ir įgijome pasitikėjimą. Turime nuostabią pagalbininkę CV Market kompanijos pardavimų vadybininkę Olgą Dašutiną, kuriai tikrai negailėsiu komplimentų. Tokiu darbuotoju didžiuotųsi kiekviena įmonė. Tai labai paslaugi, operatyvi, savo darbą išmananti ir mylinti darbuotoja!!! Šiandieniniame verslo pasaulyje darbuotojui tenka svarbus vaidmuo, o turint tokius darbuotojus, įmonė klestės!!! AČIŪ JUMS, KAD ESATE!!!

 
Personalo vadybininkė Lijana Tulauskienė
UAB "Gairana"
 

 

CV Market - kokybiškas portalas ir profesionali komanda. Man patiko dirbti su CV Market komanda, kuri profesionaliai konsultuodavo dėl skelbimų, visada greitai reaguodavo į prašymus ar nusiskundimus. Turėjau patirties su kitais portalais, taciau CV Market man patiko labiausiai. Rekomenduoju visiems ieškantiems darbuotojų.

Marius
Informacinių technologijų įmonė
 

 

Su CV Market bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, džiugina aukšta paslaugų teikimo kokybė, profesionalus požiūris į klientą bei operatyvus ir kas svarbiausia vaisingas užsakomų paslaugų įvykdymas. Atstovaujamos įmonės vardu galiu drąsiai rekomenduoti CV Market visoms su personalo paieškos problemomis susiduriančiomis kompanijomis.

Teisininkas - personalo vadovas Mantas Lebedžinskas
UAB "Lotelita" (Loterija PERLAS)
 

 

CV Market - patogu, prieinama, greita. Tai patikima kompanija. Bendraujant su jos darbuotojais dar neteko nusivilti. Paslaugų suteikimo greitis ir lankstumas – pagirtini :)
 
Personalo vadovė Rasa Slauskienė
UAB "Tamro"
 

 

CV Market - kompanija, suteikianti galimybę darbdaviui greitai ir patogiai vykdyti darbuotojų paiešką bei atranką. Paieškos sistema aiški naudotis, informatyvi.
Esame patenkinti CV Market teikiamomis paslaugomis. Dėkojam už operatyvumą, malonų bendravimą bei pagalbą.
Linkiu sėkmės!
 
Personalo vadovė Jūratė Šeštakauskienė
AB "Medienos plaušas"
 

 

CV Market - greiti, rūpestingi ir efektyvūs. Rekomenduoju CV Market tiems, kas minimaliomis laiko ir lėšų sąnaudomis nori atsirinkti geriausius kandidatus. CV Market turimos technologinės funkcijos ir operatyvus bei išsamus klientų aptarnavimas padeda greitai ir patogiai pasiekti reikiamo rezultato.
 
Direktorius Gediminas Velička
SMScredit.lt
 

 

Mūsų įmonės vardu noriu padėkoti bei kartu pasidžiaugti sėkmingu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu. Dėkojame už tai, kad esate ir už tai, kokie esate!
Svarbiausios CV Market savybės, kurias mes vertiname: profesionalumas, draugiškumas, imlumas naujovėms. Linkime tokiais būti visada!

 
Personalo vadybininkė Renata Markevič
UAB "Transekspedicija"
 

 

Trumpai norėčiau pažymėti, kad CV Market konsultantai sugebėjo ne tik profesionaliai įsigilinti į mūsų poreikius, tačiau ir emocionaliai pajausti ryšį, kuris leido atrinkti tinkamiausią kandidatą, kas, mano supratimu, yra labai svarbu. Esame patenkinti rezultatu ir, prireikus, ateityje kreipsimės į tą pačią bendrovę.

 
Direktorius Skirmantas Valiukas
UAB „Saveksta“
 

 

Esu labai patenkinta CV Market atlikta Pilnąja darbuotojų atranka. Kiekvienas iš kandidatų, kuris pasirodo pokalbyje yra vertas dėmesio, surandami tikrai motyvuoti darbuotojai. Tokia paslauga taupo laiką ir energiją. Manau, kad kaip ir kiekvienoje srityje reikia leisti dirbti profesionalams, tuomet ir rezultatai būna geri.

 
Direktorė Auksė Salemonaitė
UAB "JG reklamos dovanos" (RePresent)
 

 

Darbas su CV Market buvo greitas, sklandus ir konstruktyvus. Kadangi visi taupome savo laiką, tai CV Market Pilnosios atrankos paslauga padėjo negaišti laiko su pirminėmis atrankomis, o skirti maksimaliai dėmesio tikrai to vertiems kandidatams

 
Generalinis direktorius Žilvinas Kalinauskas
UAB „Norkada“
 

 

Компания CV Market Литва помогла нам найти и отобрать сотрудников для филиала нашей компании в Литве от директора до учетчиков. Хотим отметить высокий уровень профессионализма сотрудников компании CV Market Литва, системную организацию процесса подбора персонала, оперативность в работе и максимальную заинтересованность в помощи своим клиентам.
 
С CV Market Литва мы планируем и дальше сотрудничать по вопросу поиска и отбора специалистов на разные вакансии, в том числе в ближайшее время предстоит работа по подбору высококвалифицированных специалистов в латвийском офисе, г. Рига.
 
Вы молодцы!!!

 
HR менеджер Татьяна Жилевская
OOO „Крафттранс“ Республика Беларусь, г.Минск
 

 

Esame dėkingi už profesionalų CV Market darbą, ieškant mums gerų specialistų. Jūsų laikas ir dėmesys, skirtas naujų darbuotojų atrankoms, pranoko mūsų lūkesčius. Likome labai patenkinti Jūsų suteiktomis paslaugomis, ketiname naudotis Pilnosios atrankos paslaugomis ir ateityje.

 
Kauno filialo vadovė Rūta Bružaitė
UAB "Telemarketing professionals"
 

 

Labai džiaugiuosi pasirinkęs CV Market darbuotojų Dalinės atrankos paslaugą. Visa CV Market komanda dirbo operatyviai ir profesionaliai: išsiaiškino mūsų įmonės poreikius, nuolat domėjosi atrankos eiga ir galutiniais atrankos rezultatais. Kandidatai buvo atrinkti per kelias savaites ir atitiko visus įmonės lūkesčius. Ateityje, ieškodamas naujo komandos nario, pirmiausiai kreipsiuosi į CV Market.

 
Direktorius Tadas Pakalniškis
UAB „TRIDENS, LT“