2022-07-29 11:26:48

Profesijos tinkančios nuo vaikystės (viduriniesiems iš vaikų)

2016.06.16

Vidurinieji, jūs esate ypatingi savo diplomatiniais gebėjimais. Spręsti konfliktines situacijas jums pavyksta natūraliai, be didesnių papildomų pastangų. Ir tai neturėtų nieko stebinti, juk jums nuo pat vaikystės teko tarpininkauti tarp vyresniųjų ir jaunesniųjų savo brolių ar seserų. Subrendę jūs taip pat mėgaujatės buvimu žmonių apsuptyje. Geriausiai jums sektųsi profesijose, kuriose reikalingi konfliktų sprendimo, tarpininkavimo įgūdžiai.

Jūs veikiausiai jaučiate tam tikrą neapibrėžtumą, dėl to, kad vaikystėje teko būti tarpiniu vaiku, o ne savarankišku pirmagimiu ar išlepintu pagranduku. Dėl šios priežasties profesiją jus ko gero pasirinkote po ilgų svarstymų, tačiau apsisprendę, esate labiau patenkinti savo pasirinkimu, nei dauguma kitų žmonių.

Siekdami karjeros turėtumėte išnaudoti savo gebėjimus prisitaikyti prie aplinkybių. Vidurinieji iš vaikų būdami vadovais geba tiek puikiai deleguoti užduotis, tiek esant reikalui, prisiimti atsakomybę. Unikalus minėtų savybių derinys leidžia greitai pelnyti pavaldinių pasitikėjimą.

Darbas tinkantis jums:
Projektų vadovo
Vadybininko
Konsultanto
Kontrolieriaus →
Tarpininko →
Mechaniko →

Raktinis žodis: