2022-07-29 11:26:48

Profesijos tinkančios nuo vaikystės (vyriausiems iš vaikų)

2016.06.16

Pirmagimiai, jūs pasižymite atsakingumu, ambicingumu, disciplinuotumu, užsispyrimu, gebėjimu išklausyti bei aukštesniu intelektu. Būtent šių savybių rinkinys įtakoja, kad jums turėtų gerai sektis šiuose, aukštesnio išsilavinimo reikalaujančiuose darbuose: vadovo, teisininko, IT specialisto, inžinieriaus, mokslininko ar mediko.

Prie neigiamų, jums, pirmagimiai, būdingų savybių derėtų priskirti jūsų polinkį dominuoti, moralizuoti, kontroliuoti, bei netoleranciją kolegoms, kurie darbui skiria mažiau, nei 100 % savo energijos. Šios jūsų savybės gali trukdyti situacijose, kuriose tenka dirbti bendradarbiaujant su jums lygiaverčiais žmonėmis.

Minėtos tiek teigiamos, tiek neigiamos jūsų savybės yra nulemtos dar vaikystėje. Tėvai, ko gero, iš jūsų tikėjosi ir, galbūt, vis dar tikisi didesnės atsakomybės, nei iš kitų savo vaikų. Tai gali įtakoti padidintą klaidos baimę.

Vyriausieji iš vaikų tapę vadovais geba priimti ryžtingus sprendimus ir nebijo kelti sau didžiulių lūkesčių. Minėtos savybės ir sunkus darbas, leidžia mėgautis puikiausiais pasiekimais.

Darbas tinkantis jums:
Vadovo →
Projektų vadovo
Teisininko →
Buhalterio

IT specialisto →
Inžinieriaus →
Gydytojo →

Raktinis žodis:
darbas