2022-07-29 11:26:48

Vėl darbo rinkoje

2016.06.16

 

 

 

 

Europos socialinis fondas visoje Europoje padeda žmonėms įveikti kliūtis ir grįžti į darbo rinką. Galbūt nežinojote, kad ESF kasmet investuoja 10 milijardų eurų į projektus, padedančius tokiems pat žmonėm kaip jūs išmokti naujų įgūdžių, susirasti geresnį darbą ar sukurti verslą. ESF projektai padeda asmenims spręsti įvairias problemas, pvz., įveikti negalią, pasirūpinti vaikų priežiūra, kuriant įmonę ar ieškant darbo baigus mokyklą.

Visus ESF remiamus projektus kuria ir vykdo partnerių organizacijos, pvz., švietimo institucijos, savanoriškos organizacijos ar profesinės sąjungos, gerai išmanančios vietines sąlygas. ES neprimeta savo sąlygų. Nacionalinė valdžia nustato savus prioritetus atsižvelgdama į konkrečius savo piliečių poreikius. Ji gali skatinti jaunus verslininkus, padėti darbuotojams prisitaikyti prie pramonės restruktūrizavimo ar padėti imigrantams integruotis į darbo rinką.

ESF buvo sukurtas prieš daugiau kaip 50 metų, tačiau šiandien jis svarbesnis nei bet kada anksčiau. Ekonomikos krizės metu jis kiekvienais metais padeda įveikti naujus iššūkius 10 milijonų europiečių.

Raktinis žodis: