2022-07-29 11:26:48

8 įgūdžiai, kuriuos labai vertina darbdaviai

2020.08.06

Kuo didesnė konkurencija dėl vienos darbo vietos, tuo dažniau darbdavys tuo pačiu metu gaus kelių labai gerų kandidatų gyvenimo aprašymus. Tokiu atveju gali nebeužtekti vien tik įvertinti jūsų patirtį bei žinias, bet gali prireikti sutelkti dėmesį į įgūdžius, kurie išskiria jus iš kitų kandidatų ir yra naudingi potencialiam darbdaviui.

Jei kuris nors iš žemiau išvardytų įgūdžių jums būdingas, būtinai rekomenduojame tai pabrėžti savo CV ir darbo pokalbyje.

Problemų sprendimo įgūdžiai
Drąsiai susiduriate su iššūkiais, ar pametate galvą ir tikitės, kad kažkas kitas juos perims? Ieškant darbo, pasirengimas ir sugebėjimas susidoroti su netikėtomis situacijomis gali jus išskirti iš kitų kandidatų. Todėl tikrai verta pateikti keletą pavyzdžių, kaip pavyko išspręsti vieną ar kelias pagrindines problemas ir kaip jūs apskritai reaguojate į iššūkius.

Gebėjimas pastebėti detales
Jei pastebite rašybos klaidas straipsniuose, žinokite, kad geras dėmesys išskiria jus iš daugelio kitų. Darbdaviai dažnai ieško komandos narių, kurie ne tik generuotų naujas idėjas, bet ir norėtų bei galėtų gilintis į darbą bei detales.

Vadovavimo įgūdžiai
Ne visi pasirengę ar drįsta prisiimti atsakomybę už save. Tačiau jei gebate suburti žmones bendram tikslui ir tai jums pavyksta natūraliai, šis sugebėjimas gali padėti išlaikyti teigiamą darbdavio požiūrį. Būtinai nurodykite, kokius skirtingus projektus jums pavyko sėkmingai valdyti.

Laiko planavimo įgūdžiai
Darbdaviai vis dažniau ieško komandos narių, kurie galėtų tikslingai ir efektyviai valdyti laiką. Minčių ir užduočių visada daugiau, nei galima atlikti, todėl geri planavimo įgūdžiai padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus. Ar sugalvojote gerą strategiją, kaip padaryti viską, ką reikia padaryti? Būtinai pasidalykite ja su kitais.

Geri kalbėjimo įgūdžiai
Daugelis žmonių nedrįsta kalbėti didesnėje grupėje ar prieš didelę auditoriją kažkur scenoje. Jei jums tai teikia malonumą, laisvai kalbate ar galbūt išmokote šį įgūdį, tuomet turite didelį pranašumą prieš kitus. Būtinai parodykite savo darbdaviui, ką sugebate, ir puikiai pasirodykite darbo pokalbyje.

Prisitaikymas
Pasaulis greitai keičiasi ir tai, kas šiandien atrodo tikra, rytoj jau gali būti tolima praeitis. Jei esate įpratęs nuolat keistis ir prireikus pasirengęs išmokti daugiau, toks požiūris jums bus palankus. Galbūt jums teko staiga pavaduoti savo viršininką, jei jis ilgą laiką buvo išvykęs iš darbo arba nuolat pavadavote kolegas iš kitų skyrių, be savo darbo pareigų - būtinai pateikite šiuos pavyzdžius ir darbo pokalbyje.

Komunikabilumas
Ar jaučiatės kaip žuvis vandenyje, kai bendraujate su žmonėmis ir visada su visais randate bendrą kalbą? Šis įgūdis yra naudingas daugelyje gyvenimo sričių. Pavyzdžiui, jei norite gauti darbą pardavimo srityje, nepamirškite paminėti, kokį rezultatą pavyko pasiekti dėl gerų bendravimo įgūdžių.

Gebėjimas mąstyti analitiškai
Skaičiai ir duomenų tvarkymas darant išvadas ne visiems ir yra gerai suprantamas. Tačiau būtent šis įgūdis yra labai vertingas darbdaviams. Jei jūs padėjote įmonei pelningiau naudoti procesus, gautus iš duomenų, tai tikrai verta paminėti.

 


Dauguma paminėtų įgūdžių ar savybių apibūdina Jus? Tuomet nedvejokite ir peržiūrėkite aktyvius darbo pasiūlymus!

Naujausi skelbimai