2022-07-29 11:26:48

Jūs ištvėrėte pokalbį dėl darbo kas toliau?

2016.06.16

Pagaliau visas jaudulys bei ruošimasis tobulam pokalbiui dėl darbo baigėsi. Kas dabar? Tiesą sakant, yra keletas dalykėlių, kuriuos turėtum padaryti po pokalbio su darbdaviu. Praktikoje toliau išdėstyti patarimai gali padėti gauti taip trokštamą darbą.

Nusiųskite ranka rašytą padėkos atviruką

Nesvarbu, ar manysite, kaip sklandžiai praėjo pokalbis, raskite laiko nusiųsti ranka rašytą atvirutę asmeniui, su kuriuo kalbėjote. Tinkamai parinkite pavadinimą ir tiksliai parašykite jo vardą. Atvirutė turėtų būti išsiųsta ne vėliau kaip per dvidešimt keturias valandas po pokalbio.

Kai pagaliau sulaukiate skambučio

Teigiamas požiūris yra pagrindinis dalykas prieš, per ir po interviu. Jei davėte pašnekovui telefono numerį, nešiokitės telefoną su savimi ir neišjunkite jo. Atsiliepkite tik tuomet, jei esate pasiruošusi pilną atsakymą, be trukdžių ar pertraukinėjimų. Jei atsiliepiate, kai esate namuose, visuomet laikykitės reikiamo etiketo, kalbėkite ramiu tonu, rišliais sakiniais ir aiškia kalba. Savoje kompanijoje vartojamas kaip gerai!!!, nesužavės darbdavių.

Kai skambučio nesulaukiate

Jei po pokalbio norite paskambinti pati ir paklausti, ar gavote darbą, užsiminkite darbdaviui, kada jis apsispręs arba paklauskite atitinkamų klausimų, kai išeidinėsite iš jo kabineto. Jei darbdavys pasisiūlo pranešti pats, tuomet laukite, kol jis paskambins. Nusiųstas atvirukas padės jam prisiminti jūsų vardą. Jei darbdavys užsimena, jog atsakymo reikės laukti savaitę, palaukite. Nepaisant to, ką jūs manote, vidurnaktį balso žinutė, išsiųsta jūsų darbdaviui, nepadės gauti norimos vietos.

Apsigalvojus dėl laukiamo darbo

Jei dėl kokių nors priežasčių po interviu su darbdaviu nusprendžiate, jog ta vieta jūsų nedomina (gal jums darbas pasirodė ne toks, kokio jūs tikėjotės, o gal jūs nusprendėte priimti kitą pasiūlymą), būtinai paskambinkite darbdaviui ir praneškite apie tai. Garbingiau negaišinti kitų vertingo laiko, be to, juk nenorėtumėte, kad kas kitas, stovintis eilėje, nebus priimtas dėl jūsų. Kai pasitraukiate, kitų pozicijos taip pat pasistūmėja į priekį.

DELFI.lt

Raktinis žodis: