2022-07-29 11:26:48

Kaip atsakyti į bet kurį interviu klausimą

2016.06.16

Geras gyvenimo aprašymas yra pirmoji ir lengvoji darbo paieškos dalis. Antroji dalis - pokalbis dėl darbo, kuriam būtina pasiruošti. Galima išmokti atsakyti į interviu klausimus nukreipiant juos į temas ar sritis, kurias norite pabrėžti.

Todėl turite būti paruošęs dvi ar tris „žinutes“, kurias norite „pateikti“ interviu metu. Jūsų tikslas - ne laukti, kol būsite paklaustas, o pačiam stengtis nukreipti pokalbį jums reikalinga kryptimi.

CV MARKET nurodo keletą dalykų, kuriuos jums reikia daryti, jei norite „valdyti“ interviu:

● Žinokite kiek įmanoma daugiau apie darbdavį ir darbo poziciją, į kurią kandidatuojate, kad galėtumėte atsakyti į darbdavio klausimus apie tai, prieš pradedant pokalbį apie jūsų kvalifikaciją ir tinkamumą konkrečiai darbo vietai.

● Kad ir koks klausimas būtų, visada stenkitės atsakyti į jį, kartu parodydami, kaip galite sukurti vertę kompanijai.

● Žinokite iššūkius, su kuriais susiduria kompanija, ir būkite pasiruošęs papasakoti, kaip jūs spręstumėte šias problemas.

● Paklaustas apie klaidas, kurias esate padaręs praeityje, akcentuokite teigiamą jų pusę – pabrėžkite, ko pasimokėte iš konkrečios klaidos.

Raktas į sėkmingą interviu yra pasirengimas. Prisiminkite, kad ir kokį klausimą interviuotojas užduotų, jo tikslas vienas – atskleisti jūsų savybes ir nuspręsti, ar jūs tinkate darbo pozicijai, ar ne.

Raktinis žodis: