2022-07-29 11:26:48

3 paprasti dalykai, padedantys susikoncentruoti darbe

2016.06.16

Darbas 8 valandas per dieną ir ilgiau gali sukelti sunkumų siekiant išlaikyti dėmesį ties svarbiausiais dalykais. Rekomenduojame pasinaudoti keliais paprastais patarimais, padėsiančiais geriau susikoncentruoti darbo metu.

Gerkite vandenį

Connecticut University, JAV, atliktas tyrimas parodė, kad lengva dehidratacija įtakoja žmonių gebėjimus, reikalingus tam, kad tinkamai atlikti užduotis. Tyrimas buvo atliktas su 25 sveikomis moterimis, kurių viena grupė jautė lengvą dehidrataciją, o kita gėrė pakankamai vandens. Paaiškėjo, kad vandens trūkumas daro įtaką gyvybinei energijai, nuotaikai ir gebėjimui susikoncentruoti.

Darykite mankštą

Kasdienė mankšta gali padėti išvengti „perkaitimo“ darbe. Žurnalo „Journal of Applied Psychology“ atlikta studija patvirtino, kad persidirbimo ir depresijos simptomai dažniausiai pasireiškia tarp mankštos nedarančių žmonių. Ir atvirkščiai, kuo daugiau žmonės sportuoja, arba, kuo darbas reikalauja daugiau judėjimo – tuo rečiau tarp jų pasitaiko minėti negalavimai.

Mėgaukitės rozmarino kvapu

Northumbria University, Anglijoje, atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad žmonės, veikiami rozmarino kvapo, užduotis atlieka greičiau ir tiksliau už kitus.

Kompanijų darbuotojai, norintys pagerinti savo rezultatus darbe, gali tai padaryti be didelių papildomų pastangų ar išlaidų.

Parengta pagal Emily Co straipsnį „Three Little Things That Can Help You Focus At Work“

Raktinis žodis: