2022-07-29 11:26:48

5 patarimai pradedantiems karjerą

2016.06.16

Karjera, ypač jos pradžia ne visiems žmonėms būna lengva. Kad pirmi darbai jums duotų kuo daugiau naudos, siūlome pasinaudoti šiais patarimais.

1. Išbandykite daug kelių

Pradedant karjerą, jums, ko gero, teks padirbėti visiškai tarpusavyje besiskiriančiose veiklos srityse. Išnaudokite kiekvieną darbovietę, kaip neįkainojamų žinių šaltinį.

2. Darbus keiskite protingai

Darbo vietoje susidursite su įvairiausiais žmonėmis. Dalis bus tokių, kurie jums nepatiks. Atminkite, kad, nors ir žmonės keičiasi, tačiau, dalykai, kurių jūs nemėgstate žmonėse išlieka tie patys. Pasistenkite išmokti gyventi su tais, kurių nemėgstate.

3. Dirbkite tai, kas jums patinka

Neužsibūkite nemėgstamame darbe. Jei jums darbas nepatinka, ieškokite tokio, kuris patiks. Taip greičiau susirasite sritį, kurioje tobulėsite ir darysite karjerą.

4. Laikykitės tradicinio požiūrio

Mūsų tėvai, juolab seneliai darbą ypatingai vertino. Jums seksis geriau, jei ir jūs į darbą žiūrėsite tik rimtai. Ne visi jauni žmonės laikosi rimto požiūrio į darbą, todėl ilgainiui vieni pradeda kopti karjeros laiptais, o kiti stagnuoja.

5. Išmokite protingai leisti pinigus

Dalis jaunų žmonių, vos pradėję dirbti ir gavę pirmą atyginimą, jį nedelsiant išleidžia įvairiausiems menkniekiams. Būkite protingesni už juos. Pinigus taupykite dalykams, kurie praturtintų jūsų asmenybę. Tai galėtų būti kelionė į egzotišką šalį ar pan.

Tikimės, kad perskaitytais patarimais pasinaudosite ir tai palengvins jūsų karjeros pradžią.

Parengta pagal Melanie H. Axman straipsnį „10 Career Tips For 20-Something-Year-Olds''

Raktinis žodis: