2022-07-29 11:26:48

CV Keskus OÜ plečia savo veiklą Baltijos šalyse - įsigijo cv.lt

2024.03.27

Lyderiaujanti darbo paieškos platforma CV Keskus OÜ, priklausanti Šveicarijos žiniasklaidos grupei Ringier AG, sėkmingai įsigijo pirmąjį 1999 metais įkurtą darbo paieškos portalą cv.lt.

Cv.lt anksčiau priklausė verslo žiniasklaidos bendrovei Verslo žinios, kurios didžioji dalis akcijų priklauso Švedijos kompanijai Bonnier News Group. 

Įsigijusi cv.lt, CV Keskus papildė savo lyderiaujančių darbo paieškos portalų Baltijos šalyse grupę, kurią sudaro CVMarket.lt Lietuvoje, CVKeskus.ee Estijoje ir CVMarket.lv Latvijoje. Šis pokytis itin aktualus Lietuvos darbdaviams ir darbo ieškantiesiems. 

„Gerokai padidės mūsų klientų galimybės užmegzti ryšius su talentingiausiais specialistais. Tuo pačiu darbo ieškantieji turės galimybę naudotis dar platesniu ir patrauklesniu darbo pasiūlymų asortimentu“, – teigia Povilas Kytra, CV Keskus OÜ generalinis direktorius.

„Įsigijusi cv.lt CV Keskus OÜ žymiai sustiprina savo pozicijas Lietuvos rinkoje. Integravę abi platformas galėsime pateikti dar patrauklesnį pasiūlymą kandidatams ir darbdaviams. Šis žingsnis patvirtina ne tik Ringier AG augimo strategiją darbo portalų rinkoje, bet ir įsipareigojimą Baltijos šalių darbo rinkoms. Mūsų tikslas aiškus: norime užimti aukščiausią poziciją darbo skelbimų sektoriuje”, teigė Ringier AG tarptautinių rinkų vadovas ir grupės vykdomosios valdybos narys Axel Konjack.

„Sprendimas parduoti darbo paieškos portalą cv.lt buvo pagrįstas Verslo žinių strategija didžiausią dėmesį skirti B2B žiniasklaidai ir kitiems skaitmeniniams produktams, padedantiems Lietuvos verslui didinti savo konkurencingumą. Šis žingsnis leis mums sutelkti dėmesį ir išteklius į tarptautinį mūsų produktų vystymą. Neabejoju, kad Lietuvos rinkoje gerai žinomas prekės ženklas cv.lt puikiai papildys CV Keskus OÜ darbo paieškos portalų grupę Baltijos šalyse, o jo klientai gaus naudos iš aukštos kokybės paslaugų”, - komentavo UAB „Verslo žinios“ generalinis direktorius Ugnius Jankauskas.

CV Keskus OÜ yra Estijoje įkurta pirmaujančių darbo portalų grupė, priklausanti Šveicarijos žiniasklaidos grupei Ringier AG. CV Keskus OÜ šiuo metu valdo tris populiarias darbo svetaines Baltijos šalyse: CVMarket.lt Lietuvoje, CVKeskus.ee Estijoje ir CVMarket.lv Latvijoje. Įmonėje dirba 60 žmonių, orientuotų į skaitmeninių įdarbinimo platformų kūrimą ir inovacijas.

Ringier AG yra Šveicarijos žiniasklaidos ir technologijų įmonė. Grupę sudaro apie 140 įmonių 20-yje šalių, kurios valdo įvairius pirmaujančius žiniasklaidos prekių ženklus, skaitmenines platformas. Daugiau nei 80 procentų veiklos pelno gaunama iš skaitmeninio verslo. Dėl to Ringier AG yra viena iš pirmaujančių žiniasklaidos kompanijų Europoje. Šeimos verslas jau 190 metų grindžiamas verslumu, bendradarbiavimu, inovacijomis, pasitikėjimu ir drąsa.