KARŠTAS PASIŪLYMAS Rūšiuotojas (-a) Vilniuje!
Darbo skelbimo numeris #633160

Ekonovus, UAB
Tapkite vienu iš pirmųjų 10 kandidatų!
Baigiasi po 4 d.

Darbo aprašymas

  • Statybinių atliekų rūšiavimas, kiti pagalbiniai darbai. Darbas gamybos teritorijoje Liepkalnio g. 172, Vilnius.
  • Darbo laikas pirmadienis - penktadienis nuo 08:00 iki 16:30 (gali būti nuo 07:00 iki 15:30).

Daugiau informacijos telefonu 8 61855808.

Reikalavimai

  • Noras dirbti, be žalingų įpročių, atsakingumas.

  • Siūlome nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;

  • Kelionių į/iš darbo išlaidų padengimą;

  • Laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezutatų.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#633160
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!