2022-07-29 11:26:48

Klausos priežiūros specialistė (-as)

CVMarket.lt klientas
1700 - 2500 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Prasmingam darbui ieškome kvalifikuoto darbuotojo Vilniuje, suinteresuoto mokytis naujos audiologo specialybės ir tapti klausos priežiūros specialistu.

Klausos priežiūros specialistas dirba su žmonėmis, kurie turi klausos sutrikimų.

Šio specialisto pagrindinės pareigybės:

  • Klausos testo atlikimas audiometru;
  • Klientų konsultavimas klausos problemų ir reabilitacinių sprendimų klausimais;
  • Techninių priemonių išmanymas;
  • Klausos aparatų ar kitų pagalbinių klausos priemonių parinkimas;
  • Klausos aparatų derinimas ir pritaikymas naudojant programinę įrangą, ausies antspaudo nuėmimas;
  • Darbas klausos centre bei kilnojamo pobūdžio darbas rajonuose.
  • Tinkamam kandidatui yra skiriami intensyvūs proefesionalūs audiologijos teorijos ir praktikos mokymo kursai - mokymai savarankiškam darbui užtikrinti.

Reikalavimai

  • Empatija, noras padėti žmonėms;
  • Ambicingas, imlus naujovėms, norintis mokintis;
  • Tinkamas išsilavinimas - inžinerija, biomechanika, biomedicina, ergoterapija, visuomenės sveikata, kiti sveikatos ar techniniai mokslai;
  • Puikūs organizaciniai įgūdžiai, disciplinuotumas, tinkama kalbos artikuliacija ir dikcija;
  • Labai geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios - privalumas);
  • Gebėjimas profesionaliai planuotis, dirbti ir bendrauti su klientais bei komandos nariais;
  • Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Įgyti naują profesiją ir tapti srities profesionalu;
  • Stabilų, pastovų darbą, biuro patalpos miesto centre;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Pastovius mokymus ir augimą kartu su įmone;
  • Visas socialines garantijas ir motyvacinę d.u. sistemą;
  • Privatų sveikatos draudimą.