Klausos protezavimo specialistas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #1699189

Darbo aprašymas

Patinka technikos naujovės, medicina, darbas su žmonėmis? Tapk, klausos protezavimo specialistu Kaune.

Klausos protezavimo specialistas dirba su žmonėmis, kurie turi klausos sutrikimų.

Šio specialisto pagrindinės pareigybės:

  • klausos testo atlikimas audiometru;
  • klientų konsultavimas klausos problemų ir reabilitacinių sprendimų klausimais;
  • techninių priemonių išmanymas;
  • klausos aparatų ar kitų pagalbinių klausos priemonių parinkimas;
  • klausos aparatų derinimas ir pritaikymas naudojant programinę įrangą, ausies antspaudo nuėmimas;
  • Darbas klausos centre Kaune.
  • Tinkamam kandidatui yra skiriami intensyvūs profesionalūs audiologijos teorijos ir praktikos mokymo kursai - mokymai savarankiškam darbui užtikrinti.

Reikalavimai

  • Empatija, noras padėti žmonėms;

  • Tinkamas išsilavinimas - inžinerija, biomechanika, biomedicina, ergoterapija, visuomenės sveikata, kiti sveikatos ar techniniai mokslai;

  • Puikūs organizaciniai  įgūdžiai, disciplinuotumas

  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios - privalumas);

  • Gebėjimas profesionaliai dirbti ir bendrauti su klientais bei komados nariais;

  • Motyvacija bei užsibrėžtų tikslų siekimas.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

  • Įgyti naują profesiją ir tapti srities profesionalu.
  • Stabilų, pastovų darbą, biuro patalpos miesto centre,
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Pastovius mokymus ir augimą kartu su įmone.
  • Visas socialines garantijas ir motyvacinę d.u. sistemą.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1699189

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

VIP 1
prieš 3 sav.
FARMACIJOS SPECIALISTAS Apotheka Pharma Vaistinė, UAB
1000 - 1300 €/mėn. Į rankas
1
FARMACIJOS SPECIALISTAS Apotheka Pharma Vaistinė, UAB • Kaunas
1000 - 1300 €/mėn.Į rankas
Kaunas
prieš 2 sav.
PAGALBINIS OPERACINĖS DARBUOTOJAS (-A) Artmedica, UAB
5.96 - 6.96 €/val. Neatskaičius mokesčių
PAGALBINIS OPERACINĖS DARBUOTOJAS (-A) Artmedica, UAB • Kaunas
5.96 - 6.96 €/val.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
prieš 1 sav.
DARBAS MODERNIOJE FARMACIJOS ĮMONĖJE! UAB „Santonika“
650 - 1036 €/mėn. Į rankas
DARBAS MODERNIOJE FARMACIJOS ĮMONĖJE! UAB „Santonika“ • Kaunas
650 - 1036 €/mėn.Į rankas
Kaunas
NAUJAS
prieš 2 d.
LABORANTAS (-Ė) VIENOJE DIDŽIAUSIŲ LIETUVOS FARMACINIŲ ĮMONIŲ UAB SANTONIKA
698 - 760 €/mėn. Į rankas
N
prieš 2 d.
LABORANTAS (-Ė) VIENOJE DIDŽIAUSIŲ LIETUVOS FARMACINIŲ ĮMONIŲ UAB SANTONIKA • Kaunas
698 - 760 €/mėn.Į rankas
Kaunas
GYDYTOJAS (VIDAUS LIGŲ, ŠEIMOS, MEDICINOS) K. Griniaus Slaugos ir Palaikomojo Gydymo Ligoninė, VŠĮ
Nuo 2509 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
liko 3 d.
GYDYTOJAS (VIDAUS LIGŲ, ŠEIMOS, MEDICINOS) K. Griniaus Slaugos ir Palaikomojo Gydymo Ligoninė, VŠĮ • Kaunas
Nuo 2509 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Kaunas
liko 3 d.
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!