Naujausi skelbimai

Klientų aptarnavimo skyriaus asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308616

Darbo skelbimo numeris

308616

Darbo aprašymas

- Duomenų suvedimas į atitinkamas programas;
- Dokumentų administravimas, ataskaitų ruošimas;
- Bendravimas su klientais;
- Bendravimas su vairuotojais, maršrutų kontrolė;
- Pagalba skyriaus darbuotojams kasdieniniuose darbuose.

Reikalavimai

- Noras dirbti ir tobulėti;
- Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė), galintis (-i) dirbti visą darbo dieną);
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
- Pareigingumas, atidumas, imlumas, greita orientacija.

Įmonė siūlo

- Įmonė siūlo atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje;
- Investuojame į asmeninės ir profesinės tobulėjimo galimybes;
- Švenčiame tiek didelius, tiek mažus pasiekimus;
- Ruošiame puikius renginius, smagiai praleidžiant laiką kartu.

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 9 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 11 d.

UAB "VSA Vilnius" - viena didžiausių atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Turime didelę patirtį (nuo 1945 m.) šioje veiklos srityje. Šiandien savo paslaugas daugiausia siūlome ir teikiame Vilniaus miesto bei šioje teritorijoje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms. Atlikdami savo kasdienį darbą stengiamės, kad Vilnius, viena gražiausių Europos sostinių, taptų ir viena švariausių.