Naujausi skelbimai

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė )

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 365501

Darbo skelbimo numeris

365501

CVMarket.lt klientas Klientų aptarnavimo specialistas (-ė )

Darbo aprašymas

• Tiesioginis bendravimas su klientais (įeinantys ir išeinantys skambučiai);
• Užsakymų priėmimas;
• Užsakymų priežiūra ir kontrolė.

Reikalavimai

• Turite puikius bendravimo įgūdžius;
• Esate tikslus, kruopštus ir atsakingas;
• Greitai orientuojatės dinamiškoje aplinkoje;
• Esate aktyvus ir pasiruošęs rasti geriausią sprendimą klientui;
• Turite panašios darbo patirties;
• Turite vadybinį ar farmacinį išsilavinimą;
• Turite gerus anglų kalbos įgūdžius;
• Turite gerus MC Office įgūdžius.

Įmonė siūlo

• Draugišką, kūrybišką ir profesionalią aplinką;
• Galimybę augti paties pasirinktu greičiu.

Susidomėjote? CV siųskite ne vėliau nei iki š.m. kovo 19 d.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. kovo 19 d.
Įvestas:
2019 m. kovo 13 d.

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.