Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) VIP1

Lux Express Lithuania, UAB

Darbo skelbimo numeris

324247

Darbo aprašymas

Pagrindinis Tavo uždavinys būtų: padėti klientams aptarnavimo biuruose. Taip pat pagelbėti klientams rasti atsakymus į klausimus užduotus telefonu, elektroniniu paštu. Viskas sukasi apie Lux Express bilietų pardavimą, keitimą, grąžinimą ir kitas su kelionėmis susijusiomis operacijomis.

Reikalavimai

– Stipri orientacija į kliento poreikius, gebėjimas į problemą pažvelgti iš kliento pusės;
– Gebėjimas kokybiškai aptarnauti klientus pagal bendrovėje galiojantį klientų aptarnavimo standartą;
– Sutartų klientų aptarnavimo kiekybinių ir kokybinių tikslų vykdymas;
– Nuoširdus noras išspręsti klientui kilusius klausimus ir problemas;
– Klientų aptarnavimo patirtis (gyvai, telefonu, e-kanalais) – didelis privalumas;
– Geros anglų ir rusų kalbų žinios. Lenkų kalba – privalumas;
– Galimybė dirbti slenkančiu grafiku;
– Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

– Ugdančius vadovus;
– Sveiką ir pozityvią darbo aplinką;
– Stabilų darbo užmokestį ir priedus už pasiektus sutartus tikslus;
– Galimybę daug keliauti.

Atlyginimas:
520–660 Eur iki mokesčių
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. sausio 31 d.
Įvestas:
2018 m. sausio 2 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Lux Express Grupė yra stambiausias tarptautinių greitųjų autobusų maršrutų operatorius Baltijos regione, kuris siūlo keleivių pervežimo paslaugas 7 šalių. Pagrindinės kryptys yra Sankt Peterburgas, Talinas, Ryga, Vilnius ir Varšuva, siūlome pervežimus tarptautiniams, bei Estijos vidaus maršrutams. Lux Express Group siūlo Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special ir Lux Mini rūšių keliones autobusais.

Peržiūrėti įmonės profilį >