Klientų vadybininkas (-ė)
Darbo skelbimo numeris #1704443
Atranka internetu
Galimybė kartais dirbti iš namų

1

Darbo aprašymas

Bigbank – ambicinga ir į rezultatą orientuotų profesionalų komanda! Sparčiai augame – naujais produktais, rezultatais bei savo srities ekspertais. Ieškome kolegos į Vartojimo paskolų ir automobilių lizingo komandą. Siūlome kitokią patirtį ir požiūrį į klientus, procesus bei darbuotojus.

Kaip atrodys tavo diena

  • Supažindinsi klientus su banko paslaugomis ir produktais telefonu (nereikės atlikti „šaltų“ skambučių);
  • Konsultuosi klientus telefonu ir el. paštu visais su paskolos gavimu, paskolos paraiškos pildymu bei paskolos sutarties pasirašymu susijusiais klausimais – valdysi visą paskolos išdavimo klientui procesą;
  • Analizuosi klientų pateiktus duomenis ir priimsi sprendimą dėl paslaugos suteikimo;
  • Bendradarbiaudamas (-a) su komanda sieksi numatytų pardavimų tikslų.

Reikalavimai

  • Esi atsakingas (-a), iniciatyvus (-i) ir orientuotas (-a) į klientą;

  • Gebi dirbti komandoje bei prisitaikyti prie dinamiškos darbo aplinkos;

  • Turi puikius bendravimo įgūdžius;

  • Nori mokytis, tobulėti, esi motyvuotas (-a) siekti asmeninių bei komandos tikslų;

  • Turi gerus lietuvių kalbos įgūdžius žodžiu ir raštu;

  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo srityje yra privalumas (ypatingai finansų, telemarketingo ar draudimo įstaigose).

  • Darbo užmokestį iki 1800 EUR brutto, atsižvelgiant į kompetenciją, įgūdžius ir turimą patirtį;

  • Lojalią ir stiprią komandą (vidutinė darbo trukmė komandoje – 6 metai);

  • Galimybę mokytis ir tobulėti kartu su greitai augančia ir besikeičiančia organizacija;

  • Laisvą ir draugišką darbo aplinką (pažvelk į #lifeatbigbank ir #bigbankwow Instagrame);

  • Papildomą sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio;

  • Kitas papildomas naudas pagal Bigbank AS Atlygio sistemos principus.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1704443

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 2 sav.
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų JAUNESNYSIS KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) (NUOTOLINIS DARBAS) Advantus, UAB
700 €/mėn. Į rankas
JAUNESNYSIS KLIENTŲ VADYBININKAS (-Ė) (NUOTOLINIS DARBAS) Advantus, UAB • Vilnius
700 €/mėn.Į rankas
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų PARAIŠKŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė) EBV Finance, UAB
Nuo 950 €/mėn. Į rankas
PARAIŠKŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė) EBV Finance, UAB • Vilnius
Nuo 950 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 1 sav.
Atranka internetu Galimybė kartais dirbti iš namų KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS Secure Nordic Payments, UAB Mistertango
900 - 1200 €/mėn. Į rankas
KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS Secure Nordic Payments, UAB Mistertango • Vilnius
900 - 1200 €/mėn.Į rankas
Vilnius
prieš 3 sav.
Galimybė nuolatos dirbti iš namų PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVO ASISTENTAS (-Ė) VILNIUS MAXIMA International Sourcing, UAB
1315 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVO ASISTENTAS (-Ė) VILNIUS MAXIMA International Sourcing, UAB • Vilnius
Galimybė nuolatos dirbti iš namų
1315 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Galimybė kartais dirbti iš namų PARDAVIMO TELEFONU VADYBININKAS (-Ė) LT Advert
1000 - 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
PARDAVIMO TELEFONU VADYBININKAS (-Ė) LT Advert • Vilnius
1000 - 3000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!