Naujausi skelbimai

Komercijos vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 370657

Darbo skelbimo numeris

370657

Darbo aprašymas

- Efektyvus priskirtos kategorijos prekių pirkimų/pardavimų planavimas ir įgyvendinimas;
- Efektyvus sandėlio likučių valdymas;
- Darbas su esamais tiekėjais ir pirkėjais;
- Potencialių naujų tiekėjų ir pirkėjų paieška;
- Įmonės interesų atstovavimas derybose su tiekėjais ir pirkėjais;
- Konkurentų analizavimas ir rinkos prognozavimas;
- Paklausos analizavimas;
- Priskirtos kategorijos asortimento valdymas;
- Dalyvavimas formuojant prekių ir paslaugų kainodarą.

Reikalavimai

- Patirtis pirkimų/pardavimų srityje ( greitos mados prekių kategorijose - privalumas );
- Puikūs derybų įgūdžiai;
- Organizuotumas, iniciatyvumas, kūrybingumas ir pozityvumas;
- Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios;
- Vairuotojo pažymėjimas;
- Galimybės keliauti.

- Visas socialines garantijas ir nuo rezultatų priklausomą darbo užmokestį (nuo 800 EUR "į rankas" );
- Visas darbui reikalingas priemones;
- Profesinio tobulėjimo galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 29 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1250 iki 2000 EUR per mėn.

Renkama darbuotojų komanda naujam projektui- asortimento plėtra ir firminių mažmeninės prekybos parduotuvių vystymas. Prekių kategorija- emocinio pirkimo plataus vartojimo prekės.