KOMUNIKACIJOS IR RYŠIŲ SU BENDRUOMENE DARBUOTOJAS (-A)
Darbo skelbimo numeris #808480
Darbas iš namų

UAB Vėtrija
Alytus, darbas iš namų

Darbo aprašymas

  • Įmonės komunikacijos strtategijos koordinavimas;

  • Projektų su socialiniais partneriais ir bendruomene įgyvendinimas;

  • Naujienų platinimas;

  • Santykių su žiniasklaidos atstovais palaikymas;

  • Įvykių informacinis aprūpinimas ir palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti studentas (-ė) komunikacijos, marketingo arba žurnalistikos srityje);

  • Panašaus darbo patirtis;

  • Geros anglų kalbos žinios ir įgūdžiai;

  • Atsakingumas, iniciatyvumas ir kūrybiškumas;

  • Komandinio darbo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Saviraiškos laisvę;

  • Galimybę tobulėti ir perimti tarptautinio verslo patirtį;

  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacines priemones;

  • Atlyginimą nuo  600  iki 1200 Eur, priklausomai nuo patirties ir kompetencijų;

  • Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku, nepilną darbo dieną – derinti darbą su studijomis, kitu darbu ir pan.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#808480
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!