Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219748

Komunikacijos vadovo (-ės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Bendrovės įvaizdžio ir komunikacijos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • vidinė ir išorinė komunikacija, efektyviausių komunikacijos kanalų paieška;
  • renginių organizavimas (klientams, žiniasklaidai, visuomenei);
  • paramos teikimo politikos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • atstovauti Bendrovei bendraujant su žiniasklaida, įvairiomis organizacijomis, institucijomis;
  • kurti Bendrovę tinkamai reprezentuojančią tekstinę, vaizdo ar garso informacinę medžiagą;
  • administruoti Bendrovės interneto ir intraneto puslapių turinį;
  • valdyti santykius ir projektus dirbant su išoriniais ir vidiniais partneriais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (komunikacija, žurnalistika, lituanistika, vadyba);
  • Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis komunikacijos srityje ir profesiniai pasiekimai, kuriais galite didžiuotis;
  • darbo patirtis IT, duomenų perdavimo, telekomunikacijų versluose (būtų privalumas);
  • gebėjimas sklandžiai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • gebėjimas dirbti komandoje, bendradarbiauti siekiant bendro tikslo;
  • geri projektų valdymo ir darbo kompiuteriu (MS Office) įgūdžiai;
  • orientacija į rezultatą, verslo procesų supratimas, savarankiškumas;
  • analitinis, platus mąstymas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • anglų kalbos žinios;
  • vairuotojo pažymėjimas ir vairavimo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Nenuobodų darbo turinį;
  • Profesinio tobulėjimo perspektyvas ir puikią darbo aplinką;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Galimybę pietauti 165 m. aukštyje;

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#219748

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 28 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 13 d.

Lietuvos radijo ir televizijos centras – viena iš didžiausią patirtį telekomunikacijų srityje turinti Lietuvos bendrovė. Diegdama pažangiausias ryšio technologijas bendrovė užtikrina radijo ir televizijos programų siuntimą visiems Lietuvos gyventojams, teikia duomenų perdavimo, telefonijos, interneto ir kitas paslaugas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!